Arda Turan'ın Nikah Şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan Yaptı

Uzun süre özel hayatıyla ve Barcelona'dan Başakşehir'e transferi gündemi meşgul eden Başakşehirsporlu Arda TURAN, uzun zamandır birlikte olduğu kız arkadaşı Aslıhan DOĞAN ile evlendi.

GÜNDEM 13.03.2018 - 10:17 15.07.2021 - 00:21 Emlak 365

Uzun süre özel hayatıyla ve Barcelona'dan Başakşehir'e transferi gündemi meşgul eden Başakşehirsporlu Arda TURAN, uzun zamandır birlikte olduğu kız arkadaşı Aslıhan DOĞAN ile evlendi.

Uzun süre özel hayatıyla ve Barcelona'dan Başakşehir'e transferi gündemi meşgul eden Başakşehirsporlu Arda TURAN, uzun zamandır birlikte olduğu kız arkadaşı Aslıhan DOĞAN ile evlendi. Aile arasında sade bir törenle evlenen genç çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN yaptı.


Nikah Şahidi Cumhurbaşkanı Erdoğan


Sinem KOBAL ile uzun süren ilişkisinin ardından yeni aşkı Aslıhan DOĞAN'da bulan TURAN,2.5 yıllık ilişkisinin ardından geçtiğimiz hafta yine sade bir törenle nişanlanan çift, Çubuklu Vadi Konakların'da 11 Mart 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanı ERDOĞAN'ın nikah şahitliğini yaptığı törende dünya evine girdi. Savaş durumundayken düğün olmayacağını söyleyen yıldız futbolcu''şehit düşen askerlerimizin acısı varken düğün olmayacağını''söyledi. Düğüne takım arkadaşı Emre BELÖZOĞLU ve kardeşi Okan TURAN törene erken katılarak damadın heyecanına ortak oldular.Aslıhan DOĞAN ise annesi Güler DOĞAN'ın kullandığı araçla siteye giriş yaptı. Doğan’ın saç ve makyajını yaptırıp geldiği hatta saçına taşlı tüllü gelin tokası taktığı görüntülere takılan objektiflerden oldu.

Tüm hazırlıkların sabahtan tamamlandığı gece de düğün pastası da erken saatlerde siteye geldi.Cumhurbaşkanı ERDOĞAN'ın törene ulaşmasından saatler önce site özel  ekipler, uzman köpekler ve sivil polislerce didik didik arandı. Erdoğan'ın gelişine yakın site çevresinde adeta kuş bile uçurtmayan polisler; Cumhurbaşkanı'nın çıkış anına kadar pür dikkat görevlerini yaptılar. Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine ERDOĞAN'da gecede Turan çiftini ve Cumhurbaşkanı'nı yalnız bırakmadı. Geceye katılan bir kaç ünlü isimden biri olan Mustafa CECELLİ ve Selin İMER çifti siteye gelerek törene katıldı. Geceye renk katan ünlüler arkadaşlarını tebrik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan'da genç çifti tebrik ederek 3 çocuk sözü aldı.

Arda'nın evine sade süslemeler yapıldı nikah masasının akasında ''A'' ''A'' harfleri beyaz çiçeklerle süslenmiş ve masa etrafında da sade çiçekler vardı. Tören vakti geldi.Genç çiftin heyecanı objektiflere yansıyan karelerden de belli oldu.Aynı saatlerde Aslıhan Doğan'ın çok yakın arkadaşı olan Mine Başaranın İran semalarında düştüğü ve arkadaşının vefat ettiği haberini Doğan'a söylemediler. Nikah sonrası sosyal medya hesabı olan instagram'da törene ait fotoları paylaşan Arda,"Bizim için dua eden ve tebrik eden herkese çok teşekkür ederiz..." notunu düştü. Bu paylaşımdan sonra bir çok beğeni ve yorum aldı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@