Artan İhtiyaçlara Nakit Çözüm Yapı Kredi'den! Günde 64 TL'ye 45.000 TL Tüketici Kredinizi Bekletmeden Alın

Artan ihtiyaçlar belinizi daha fazla bükmesin. Yapı Kredi Bankası’nın nakit ihtiyacı olanlara sunduğu yaratıcı çözümler, sizin de elinizi rahatlatsın. Günde 64 TL ödeme ile 45 bin TL kredi kampanyası!

Finans 03.10.2021 - 12:39 07.10.2021 - 10:00 Gülcan Özer

Yapı Kredi, müşterilerini ihtiyaç kredilerinde eskisi gibi zorlamıyor. Daha önce Yapı Kredi Bankası’na ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp sonuca ulaşamayanlar da dâhil olmak üzere birçok kişi kredi ihtiyacını Yapı Kredi’den karşılıyor. Üstelik böyle bir talebi olanların şubeye uğramaları bile gerekmiyor.  

Online banka hesabı açılışının öncülerinden biri olarak kabul edilen Yapı Kredi Bankası, müşteri olmak isteyenlere dijital mobil uygulaması üzerinden gerekli tüm imkânları sunuyor. Başvuru sonrasında müşterilerine internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarını kullanabilmeleri için özel bir şifre tahsis edilmekte. Şifre ile hesaplarına giriş yapan Yapı Kredi’nin çiçeği burnunda müşterileri, hızlı ihtiyaç kredisi sistemi ile nakit ihtiyaçlarını daha fazla ertelemek durumunda kalmıyor.  

Günde 64 TL Ödeyebilen Herkese 45.000 TL İhtiyaç Kredisi

Günde 64 TL ödeyip 45.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler Yapı Kredi Bankası’nın nakit çözümlerinden kolayca faydalanabilmekte. Dilerseniz günde 57 TL ödeyeceğiniz 40.000 TL’lik planı ya da günlük 50 TL ödeme ile kullanabileceğiniz 35.000 TL’lik ihtiyaç kredisi teklifini değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tutarı belirledikten sonra bu tutara ilişkin başvurunuzu Yapı Kredi Bankası’na çeşitli başvuru araçlarıyla iletebilirsiniz.

Online kredi başvurusu adımının ardından kredinizi hesabınıza aktarıp ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemekten ilelebet kurtulabilirsiniz. Düşük tutarlı tüketici kredisi ihtiyacı olanlar da son dönemde Yapı Kredi’yi tercih etmekte. 10.000 TL tutarlı tüketici kredisini tercih edenlerin ödeme planında aylık taksit tutarı 450 TL civarı iken bu taksitin ödenebilmesi için günlük 15 TL ayırmak yeterli olabiliyor.

45-bin-tl-kredi-hesaplama

Bu gibi küçük ödemelerle ertelemek durumunda kaldığınız ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir, ödemelerinizi de rahat rahat gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, kredi vadesini ne kadar uzun tutarsanız aylık ve günlük ödemeleriniz de o kadar düşer. Başlıkta da belirttiğimiz üzere 36 ay vadeli 45.000 TL tüketici kredisi için günlük ödeme tutarı 65 TL civarı iken bu kredinin 24 ay vade ile kullanılması halinde günlük ödeme tutarı yaklaşık 87 TL’ye çıkıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@