Asgari Ücretli Çalışanlara Özel Kredi Kampanyası! Halkbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisini Düşük Faizle Veriyor!

Asgari ücretli çalışanlara Halkbank tarafından özel bir kredi kampanyası düzenlendi. Halkbank asgari ücretli çalışanlara yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor?

Asgari Ücretli Çalışanlara Özel Kredi Kampanyası! Halkbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisini Düşük Faizle Veriyor!

Ekonomik güçlük çeken vatandaşların başında asgari ücretli çalışanlar geliyor. Asgari ücretlililer yüksek enflasyon ortamında hayatlarını idame ettirirken büyük maddi zorluklar yaşıyorlar. Bu maddi güçlükler ile geçim sıkıntısı içerisinde bulunan vatandaşlar ek kaynak bulmadıkça mücadele edemiyorlar. Bu ek kaynaklar ise bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanılarak sağlanabiliyor.

HALKBANK ASGARİ ÜCRETLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

Halkbank tarafından asgari ücretli çalışanlara ihtiyaç kredisi verilmeye başlandığı duyuruldu. Özel bir kredi kampanyası olan bu finansman desteği ile asgari ücretli çalışanlar nakit sorunlarına çözüm üretebiliyorlar. Peki asgari ücretli çalışanlar hangi şartlarda Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Halkbank asgari ücretli çalışanlara yüzde kaç faizle finansman desteği veriyor?

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ?

Asgari ücretli çalışanlar Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çektiklerinde çeşitli kredi geri ödeme seçeneklerini kullanabiliyorlar. Bu kapsamda müşterilere banka tarafından aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak geri ödemeleri gerçekleştirebiliyorlar.

HALKBANK YÜZDE KAÇ FAİZLE KREDİ VERİYOR?

Halkbank tarafından asgari ücretli çalışanlara verilen ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı da merak ediliyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşteriler aylık yüzde 1,63 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak kredi tahsis ücretli veya kredi tahsis ücretsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanımında müşteriye özel bir faiz oranı belirlenebiliyor.

ASGARİ ÜCRETLİ ÇALIŞANLAR HALKBANK'TAN EN FAZLA NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİRLER?

Asgari ücretli çalışanlar Halkbank'ın kendilerine özel düzenledikleri ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ne kadar kredi çekebileceklerini merak ediyorlar. Bu konuda net bir bilgi verilmese de ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerin kredi skoru bunda belirleyici oluyor. Ancak asgari ücretin 10 katı kadar ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Yine de net azami kredi miktarı için bankaya kredi başvurusunda bulunulması gerekiyor.

ASGARİ ÜCRETLİ ÇALIŞANLAR İÇİN 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

ihtiyaç kredisi hesaplama halkbank

Asgari ücretli çalışanlar kredi talebinde bulunduklarında Halkbank bu kredilere aylık yüzde 1,63 oranında faiz uyguluyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için bankaya aylık 779 TL kredi taksiti ödeniyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 28.048 TL oluyor.

SONRAKİ HABER