Asgari Ücretlilere Nakit Desteği! Halkbank'tan Düşük Faizli 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Asgari ücretli çalışanlar finansal sorunlarına çözümü Halkbank'ta bulabiliyorlar. Halkbank asgari ücretlilere yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor? İşte özel ihtiyaç kredisi kampanyası...

Finans 24.04.2022 - 18:07 24.04.2022 - 18:07 Engin Uzunoğlu

Finansal sorunlar hemen hemen her vatandaşın aşmakta güçlük çektiği bir mesele haline geldi. Yaşanan ekonomik gelişmelerden dolayı insanlar bütçrlerini idare etmek noktasında ciddi sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Özellikle de asgari ücretli çalışanların bütçelerini sürdürebilmeleri ek kaynaklar temin edilmeden imkansız bir hal aldı. Bundan dolayı asgari ücretli çalışanlar kendilerine ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan bankaları araştırıyorlar. Kamu bankası olan Halkbank, asgari ücretli çalışanlara özel bir kampanya ise finansman desteği veriyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

HALKBANK'TAN ASGARİ ÜCRETLİLERE FİNANSMAN DESTEĞİ

Asgari ücretli öalışanlar yaşanan yüksek enflasyondan dolayı artık ay sonunu değil ay ortasını bir göremez hale geldiler. Hem ekonomik hem de toplumsal bir sorun haline dönüşen asgari ücretlilerin geçim sıkıntılarına kamu bankası Halkbank'tan neşter vuruluyor. Halkbank'ın düzenlediği özel kredi kampanyası ile asgari ücretliler bankadan uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredi imkanından yararlananlar ekonomik sorunlarını en azından bir süre öteleyebiliyorlar. 

Halkbank'ın asgari ücretlilere finansman desteği sağladığı kredi kampanyası özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası olarak biliniyor. Bu kapsamda müşterilere 36 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Ancak bu vade imkanı sadece 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için sağlanıyor. Müşterinin ihtiyaç kredisi ile talep ettiği tutar 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa o zaman en fazla 24 aya kadar vade uygulanabiliyor.

Halkbank müşterileri kolay ödeme imkanları ile de ihtiyaç kredi çekebiliyorlar. Müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredisi için özel bir ödeme planı oluşturup kredi geri ödemelerini bu şekilde yapabiliyorlar. Müşteriler kredilerini geri öderken aylık eşit taksitli, üç ayda bir eşit taksitle, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli seçeneklerini değerlendirebiliyorlar. Bu şekilde sağlanan kredi geri ödeme imkanları ile kullanılan ihtiyaç kredilerinin sorunlu kredilere dönüşme ihtimali oldukça düşürülüyor.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

kredi hesaplama halkbank

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan asgari ücretlilere banka tarafından aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya 1.004 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 36.154 TL oluyor. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@