Atakent Panorama Evleri İzmir Satışları Devam Ediyor

İzmir konut projeleri arasında yer alan Atakent Panorama Evleri projesi , İzmir şimdi sıra sizde sloganı ile satışlarını tüm hızı ile sürdürüyor. 

İzmir Konut Projeleri 08.05.2018 - 11:30 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

İzmir konut projeleri arasında yer alan Atakent Panorama Evleri projesi , İzmir şimdi sıra sizde sloganı ile satışlarını tüm hızı ile sürdürüyor. 

Atakent Panorama Evleri Nerede?Ataseven Grup tarafından hayata geçirilen Atakent konut projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Satışları tüm hızı ile devam eden proje Çiğli konut projeleri kategorisinde kendisine yer buluyor. İzmir'de çok sayıda konut projesine ev sahipliği yapan ve sürekli olarak gelişen bölgelerinden biri olarak öne çıkan Çiğli'de yer alan proje merkezi lokasyonu ile değerine değer katıyor. Proje;Kent Hastanesine 3,5 kmAOSB'ye 4 kmÇiğli Devlet Hastanesine 4,5 kmÇiğli Kipa AVM'ye 6,3 kmMavi Bahçe AVM'ye 6,5 kmKatip Çelebi Üniversitesine 7 kmBostanlı İskeleye 9 kmKarşıyaka İskeleye 11 kmKonak'a 23 kmİzmir Havalimanına 34 km uzaklıkta yer alıyor.Atakent Panorama Evleri Fiyatları Ne Kadar?Sunmuş olduğu imkanlar, geniş peyzaj alanı ve sosyal donatıları ile dikkat çeken proje aynı zamanda oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor. Satışlar şu anda devam eden kampanyaya özel olarak 338 bin liradan başlayan fiyatlarla gerçekleştiriliyor.Firma anlaşmalı bankalar üzerinden düşük faizli konut kredisi kullandırırken aynı zamanda kendi içerisinde kısa vadeli olmak üzere taksitli konut satışı da gerçekleştiriyor. Atakent Panorama projesi kapsamında 5 blokta yer alan 240 adet konut üretilecek. Dairelerin büyüklüğü ise 151 metrekare ile 154 metrekare arasında değişecek.Atakent Panorama Evleri Ne Zaman Teslim Edilecek?İzmir 2020 teslim konut projeleri arasında yer alan projeye 2020 yılının Ağustos ayında teslim edilecek. Projede peşin alımlar için peşin alım indirimi uygulanırken belirli peşinatlar için de indirimler yapılıyor. Kaynak: emlak365.com
Gelişmelerden Haberdar Olun

@