Ataşehir Modern Projesi İçin Yeni Kampanya Duyurusu Geldi

Ataşehir'in en büyük konut projeleri arasında gösterilen ve Lens Yapı tarafından inşa edilen Ataşehir Modern konut projesi için yeni kampanya müjdesi geldi. 

İstanbul Konut Projeleri 30.05.2018 - 14:08 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Ataşehir'in en büyük konut projeleri arasında gösterilen ve Lens Yapı tarafından inşa edilen Ataşehir Modern konut projesi için yeni kampanya müjdesi geldi. 

% 10 KDV İndirimi Fiyatlara Yansıtıldı!Konutta KDV indirimi müjdesinin gelmesinin ardından konut fiyatlarına bu indirim tutarını direkt olarak yansıtan Lens Yapı Grup buna ek olarak sadece yüzde 5 peşinat ile konut satışı yapmaya başladı. Taksitle konut satın almak isteyen kişilere yönelik olarak Lens Yapı 72 ay vadeli kredi kullanmak isteyen kişilere yüzde 0,98 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor.Ataşehir Modern Konut Projesi Fiyatları Ne Kadar?34 dönüm büyüklüğe sahip olan arsa üzerinde gerçekleştirilen Ataşehir Modern konut projesi içerisinde toplam 979 adet daire üretilirken konutların yanı sıra projede aynı zamanda 44 adet ticari ünitenin de üretimi gerçekleştirilecek. Projede üretilecek olan konutlar 43 kattan oluşan Flex Kule, 35 kattan oluşan Balance Kule ve 25 kattan oluşan Grand Kule üzerinde yer alacak.Konut fiyatları seçilen kuleye, daire tipine ve daire metrekaresine göre belirlenecek. Ataşehir Modern 1+1 daire tipinden başlayarak 5+1 daire tipine kadar değişen çok sayıda daire seçeneği bulunurken en düşük konut fiyatı düzenlenen kampanyaya özel olarak 529 bin liraya kadar çekiliyor. Projeden konut satın alan kişiler Marmara Denizi, Adalar ya da İstanbul Manzarası seçeneklerinden birini seçme hakkına sahip olacak. Kaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@