ATM'den 4.000 TL! Akbank'tan Ücretsiz 12 Ay Vadeli Nakit Avans

Akbank taksitli nakit avans sistemi ile müşterilerine 4.000 TL anlık destek sağlıyor. İsteyen müşteriler ise 15.000 TL'yi hesaplarına aktarabiliyor. Geri ödemeler ise 12 ay vadeli oluyor.

Finans 02.03.2022 - 11:22 02.03.2022 - 11:22 Mustafa Karagöz

Akbank taksitli nakit avans kullanımlarına ilişkin oranlarını mart ile birlikte güncelledi. Bankadan nakit desteği kullanmak isteyenler için uygulamada olan avans sisteminde yeni oranlar duyuruldu. Ücretsiz olarak kullanılabilecek olan nakit avans için bankanın ilan ettiği son oranlar ve geri ödeme seçenekleri şöyle; 

AKBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS MART 2022

Akbank tarafından sağlanan AXESS'e özel sunulan nakit avans desteği için müşterilere belli tutarlar arasında destek sağlanır. Müşteriler ilan edilen alt limitten az olmamak ve üst limiti aşmamak kaydıyla istedikleri tutarda destek çekiyorlar. Desteği kullanan vatandaşlardan ek ücret alınmıyor. Geri ödemelerde ise aylık belli bir oranda faiz uygulanarak taksit seçeneklerinden faydalanılıyor. 

Müşterilerin Akbank aracılığıyla hangi özelliklerde nakit desteği kullanabileceklerine ilişkin yapılan açıklamada ise şu maddeler sıralandı. 

1-) Önceklikle nakit avans desteği en az 200 TL için geçerlidir. Müşteriler daha düşük tutarda nakit avans desteği alamazlar. 

2-) Üst limit ise 15.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. 

3-) Anlık olarak ihtiyaç duyulduğu zaman ATM'den 4.000 TL çekilebilir. Üzerindeki tutarlar hesaba aktaralır yada şubelerden kullanılabilir. 

4-) Geri ödemelerde en fazla 12 ay vade uygulanır. 

5-) Nakit avans desteğinde müşteriler geri ödemeleri aylık 1.80 faizle tamamlarlar. 

taksitli nakit avans akbank

Akbank'ın Mart ayı özellikleri ile nakit desteğinden faydalanmak isteyenler için başvuru işlemleri 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'nden, Akbank mobil uygulamadan, Akbank Axess Mobil'den ve internet bankacılığından başvuru yapılabilir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@