ATV'nin Kardeşlerim Dizisindeki İki Katlı Müstakil Ev Hangi Semtte, Dizi Nerede Çekiliyor?

ATV'de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin nerede çekildiğine dair araştırmalar yapılıyor. Dizinin hayranları dizide gördükleri evlerin hangi semt ve mahallede olduğunu merak ediyorlar. ATV'nin Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor.

ATV'nin Kardeşlerim Dizisindeki İki Katlı Müstakil Ev Hangi Semtte, Dizi Nerede Çekiliyor?

ATV'de bu yıl yayınlanmaya başlayan ve ilginç konusunda oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizisi için büyük bir merak yaşanıyor. Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor? Kardeşlerim dizisi hangi şehirle, hangi ilçede ve hangi semtte çekiliyor? Kardeşlerim dizisindeki evlerde nerede?

NGM Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Kardeşlerin dizisi her hafta Cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dizinin hayranları ise çok sevdikleri dizinin nerede çekildiğini öğrenmek istiyorlar. Kardeşlerim dizisi hangi semtlerde çekiliyor?

KARDEŞLERİM DİZİSİ HANGİ SEMTTE ÇEKİLİYOR?

ATV'nin bu sezonun iddialı dizilerinden olan Kardeşlerim dizisi İstanbul'da çekiliyor. Bu dizi için tek bir semtte çekiliyor ifadesi ise doğru değil. Dizinin farklı semtlerde ve farklı ilçelerde çekildiği açıklandı. Ancak dizide kardeşlerin kaldıkları evin İstanbul'un Balat semtinde bulunduğu belirtildi. İki tatlı müstakil bir ev olan yapı kardeşlerim dizisinin merkezine oturdu. Evin üst katında amcalar alt katında ise kardeşler oturuyor. 4 kardeşin anne ve babasının yokluğunda hayatta kalma mücadelesini konu edinen dizide kullanılan iki katlı müstakil ev daha önce de Canevim dizisinde kullanılmıştı.

Kardeşlerim dizisinin İstanbul'un Fatih ilçesinde çekildiği bildirildi. Merkez olarak Fatih'te kamp kuran dizi ekibi gerektiği durumlarda mekanlara göre farklı ilçelere de gidebiliyorlar. Çekimlerin daha çok Fatih, Beykoz, Üsküdar ve Kadıköy'de yapıldığı açıklandı.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kardeşlerim dizisi Kadir, Ömer, Asiye ve Emel'in hayatta kalma mücadelelerini anlatıyor. Anne ve babaları talihsiz bir şekilde ölen kardeşler büyük bir mücadelenin içerisinde kendilerini bulurlar. Maddi sıkıntı yaşamaya başlayan 4 kardeş bununla mücadele etmek için çaba gösterirken çeşitli engellemelerle de karşı karşıya kalırlar. Kadir'in kardeşlerinin tüm sorumluluğunu alması onun omuzlarına binen yükleri oldukça arttırır. Eşine söz geçiremeyen bir amca, onları kabul etmeyen diğer akrabalar gibi olumsuzluklara mücadele eden 4 kardeş hayatta kalma mücadelesinde çeşitli güçlükleri aşmak için yoğun çaba gösterirler.

Emlak365.com