ATV'nin Yeni Dizisi İkimizin Sırrı Nerede Çekiliyor, Konusu Ne, Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

ATV'nin yeni dizilerinden olan ve beğeni toplayan İkimizin Sırrı dizisi yayın hayatına devam ediyor. İkimizin Sırrı dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor?

ATV'nin Yeni Dizisi İkimizin Sırrı Nerede Çekiliyor, Konusu Ne, Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

ATV'de yayın hayatına yeni başlayan dizilerden olan İkimizin Sırrı dizisi büyük beğeni topladı. İlginç konusu ve başarılı oyuncu performansları ile dikkat çeken İkimizin Sırrı dizisi için oldukça kapsamlı araştırmalar yapılıyor. Peki İkimizin Sırrı dizisi nerede çekildi? İkimizin Sırrı dizisinin konusu ne, oyuncular kimler?

İKİMİZİN SIRRI DİZİSİNİN KONUSU NE?

İkimizin Sırrı dizisinde kocasını kaybettikten sonra 7 yaşındaki kızı hayal ile tek başına kalan Neva'nın ayakta kalma mücadelesi konu ediniliyor. Zorlu bir hayat mücadelesi içerisinde kendisini bulan Neva bir yandan da kocasının suç dünyasının karanlık adamlarına olan yüklü borçlar nedeniyle başı belaya girer.

Karalık isimlerden kaçan anne kızın yolları bir trafik kazasında Alp Karahun ile kersişir. Alp Karahun ise yıllardır hayalini kurduğu bir işi başarmak üzeredir ama onun da beklenmedik bir şekilde hayatı alt üst olur. Neva ile Alp'in hayatlarının kesiştiği noktada birbirinden ilginç olaylar birbirini kovalar.

İKİMİZİN SIRRI OYUNCU KADRAOSUNDA KİMLER VAR?

Süreyya Yaşar Önal'ın yapımcılığını yaptığı İkimizin Sırrı dizisini Cem Akyoldaş yönetmektedir. Özen Yula'nın senaryosunu yazdığı dizide Leyla Feray, Dolunay Soysert, Aras Aydın, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Engin Alkan, Irmak Örnek, Ceyhun Mengirlioğlu, Ahsen Türkyılmaz, Deiz Hamzaoğlu, Sacide Taşaner, Tarık Uğur Özenbaş ve Mina Koyuncular rol almaktadır. Oyuncu kadrosuna her bölüm yeni isimler eklenmketedir.

ikimizin sırrı dizisi nerede çekiliyor

İKİMİZİN SIRRI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İkimizin Sırrı dizisinin beğeni toplamasıyla dizide kullanılan mekanların nerede olduğuna dair büyük bir merak yaşanmaya başladı. Elde edilen bilgilere göre dizi İstanbul'da çekiliyor. Yapımcı firmanın dizinin ana setini İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde kurduğu bildirildi.

İkimizin Sırrı dizisi İstanbul'un çeşitli ilçelerinde ve setlerinde çekilmeye devam ediliyor. Beşiktaş ve Beyoğlu ilçelerinde çekimler yapılırken Galata Kulesi gi,bi tarihi bir mekanın civarı da dizi çekimleri için kullanılıyor.

İkimizin Sırrı dizisinin yapım ekibinden elde edilen bilgilere göre dizi çekimlerine ilerleyen bölümlerde İstanbul'un farklı ilçelerinde de devam edilecek. Mekan tespitleri için bir ekip tarafından İstanbul yoğun bir şekilde araştırılırken yalnızca sınırlı sayıda mekanlarda çekim yapma fikrinin dizi ekibi tarafından benimsenmediği bildirildi.

SONRAKİ HABER