Avantajlı Faiz Oranları ile Bu Taşıt Kredisi Herkesi Araç Sahibi Yapacak! Otomobil Satın Alacaklara ING'den Büyük Destek

ING Bank taşıt kredisi kapsamında avantajlı faiz oranlarını duyurdu! Otomobil satın almak isteyenlere en avantajlı taşıt kredisi fırsatı duyuruldu! İşte detaylar…

Finans 28.04.2022 - 16:48 28.04.2022 - 16:50 Duygu Dilan Duman

Otomobil fiyatlarının yükselmesiyle vatandaşlar uygun kredi seçeneklerini değerlendirmeye başladı. Bankaların ise yüksek faiz oranları sunması birçok kişinin 2022 yılında araç alma hayallerini ertelemesine neden oldu. ING Bank ise en uygun faiz oranları ile vatandaşların çok daha kolay bir şekilde kredi kullanmalarına olanak sağlıyor. Üstelik avantajlı faiz oranlarının yanı sıra esnek ödeme seçenekleri ile birçok ayrıcalık da sağlanıyor.

8 Yaşına Kadar İkinci El Araç Kredisi ING’de!

ING Bank iter 0 km ister 2. el taşıt satın almak isteyenlere özel farklı kredi seçeneklerini de bir arada sunmaktadır. 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için kullandırılacak krediler kapsamında yine cazip oranlar sağlanmaktadır. 3 – 48 ay vade aralığında kullandırılacak kredi, rahat ödeme planı ile araç sahibi olmak isteyenlerin cebini ve bütçesini sarsmadan otomobil satın alımlarını gerçekleştirmelerini hedeflemektedir.

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

İNG-Bank-bayram-alışverişlerine-150-TL-bonus-kampanyası-başlattı

ING Bank, güvenilir bayi ağı, hızlı kredi işlem süreci ve kişiye özel ödeme planları ile en uygun faiz oranlarına da sahip taşıt kredisi avantajlarını sunuyor. 0 km veya 8 yaşına kadar olan araç satın alımları için örnek hesaplama tablosuna göre yüzde 1,89’dan başlayan oranlarla sunuluyor. Vade sayısı, kredi miktarı ve diğer değişkenlere göre faiz oranları da farklık göstermektedir. Dilediğiniz marka ve modeli ING taşıt kredisi ile kolayca satın alabilirsiniz.

50 Bin TL Taşıt Kredisi ile Aylık En Düşük Taksit Oranları!

Sıfır km veya ikinci el araç sahibi olmak isteyenlerin ING Bank üzerinden kullanacakları taşı kredisi ile 50.000 TL tutarında kredi taleplerinde aylık en düşük taksitler hesaplanabilmektedir. Örnek hesaplama aracına göre 48 ay vadede 50.000 TL kredi için, yüzde 2,29 faiz oranları belirlenmiştir. Bu kapsamda aylık 1.888 TL taksit ödemesi gerçekleştirerek otomobil satın almak isteyenler için en uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@