Avantajlı Taşıt Kredisinden Yararlanmak İçin Acele Edin! 0 ve 2. El Araç Alımında Fibabanka'dan En Uygun Oranlar!

Otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında uygun kredi arayışları başladı! Sıfır km ve ikinci el araç alımlarında uygun faiz fırsatı duyuruldu!

Finans 20.05.2022 - 12:12 20.05.2022 - 12:14

Türkiye otomobil fiyatları Mayıs 2022 itibariyle artamaya devam ediyor. Döviz kurunda yaşanan yükseliş ve buna ek olarak yüksek vergiler nedeniyle araç sahibi olmak zorlaştı. Bu zorluğun ortadan kaldırılması için finans kuruluşları ve bankalar ise harekete geçti. Fibabanka tarafından duyurulan taşıt kredisi kapsamında araç sahibi olmak isteyen kişilerin bütçelerine uygun olarak, 48 ay vade ile kredi kullanmaları sağlanması hedefleniyor. Uygun bir ödeme planı ile taşıt kredisi kullanmak isteyenlere Fibabanka’dan cazip seçenekler sunulmaya devam ediyor.

Fibabanka Taşıt Kredisi Özellikleri

Fibabanka taşıt kredisi kapsamında 0 km ve 2. el araç alımlarına yönelik avantajlı oranlarını duyurdu. Araç alımlarında uygun kredi arayanlara özel hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için kredi ihtiyacını tek bir üründe karşılayan Fibabanka, 3 aydan 48 aya kadar varan vade imkanı ile kredi sağlamaya devam ediyor. 0 km araçlar için maksimum vade 48 ay olarak belirlenirken, ikinci el araçlar için maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

Fibabanka Taşıt Kredisi Faiz Oranları

fibabanka-2

En uygun taşıt kredisini arayanlara özel rahat bir ödeme planı hazırlayan Fibabanka, avantajlı faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor. 3 – 48 ay vade ile 0 km araçlar için yüzde 2,13’den başlayan faiz oranları uygulanırken, 2. el araçlar için kullanılacak kredi kapsamında yüzde 2,08’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Dilediği aracı en uygun kredi seçenekleri ile rahat bir ödeme planı üzerinden satın almak isteyenlere özel seçenekler sunulmaya devam ediyor.

Fibabanka Taşıt Kredisi Hesaplaması

Fibabanka tarafından sıfır km araç alımlarında kullandırılması hedeflenen 50.000 TL kredi kapsamında yapılan örnek hesaplamaya göre, 36 ay vadede yüzde 2,44 faiz oranları ile aylık taksit oranı 2.263 TL olarak hesaplanmıştır. Aynı kredi tutarı ve vade için ikinci el araç kredisinde ise aylık 2.348 TL taksit oranı dikkat çekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@