Avrupa Konutları Kale 2 Nerede, Ne Zaman Teslim?

Artaş İnşaat tarafından İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale 2 konut projesi için avantajlı fırsatlar tüm hızı ile devam ediyor.

Avrupa Konutları Kale 2 Nerede, Ne Zaman Teslim?

Artaş İnşaat tarafından İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale 2 konut projesi için avantajlı fırsatlar tüm hızı ile devam ediyor.

Avrupa Konutları Kale 2 Nerede?"İstanbul'un tam kalbinde" sloganı ile hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale 2 konut projesi İstanbul Topkapı sınırları içerisinde yer alıyor. Topkapı E-5 Karayolu üzerinde 37 bin metrekarelik büyüklüğe sahip arazide hayata geçirilen proje Kale projesinin hemen yanında yer alıyor. Her biri 10 kattan oluşan 9 blok üzerinde yükselen projede ilk etapta 270 adet konuttan oluşurken konutlara ek olarak 23 adette ticari ünite bulunuyor.Mülkiyeti Kale Endüstri A.Ş.'ye ait olan arazi üzerinde yapılan proje E-5 Karayolunun hemen üzerinde yer alması nedeni ile eşsiz bir konum sunarken aynı zamanda metro tramvay ve metrobüs duraklarına olan yakınlığı sayesinde de İstanbul'da yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap ediyor. Avrupa Konutları Kale 2 konut projesi adresi ve aynı zamanda satış ofisi adresi ise şu şekilde: Maltepe Mah. Londra Asfaltı Cd. No:32 Cevizlibağ - Zeytinburnu / İSTANBULAvrupa Konutları Kale 2 Fiyat ListesiProje kapsamında üretilecek olan 270 adet daire arasında 1+1 daire, 2+1 açık mutfak daire, 2+1 kapalı mutfak daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere 5 farklı daire tipi satışa sunuluyor ve daire fiyatları seçilen daire tipine göre belirleniyor. Buna göre;Avrupa Konutları Kale 2 konut projesi 1+1 daire fiyatı 610 bin lira,Avrupa Konutları Kale 2 konut projes 2+1 açık mutfak daire fiyatı 864 bin 500 lira,Avrupa Konutları Kale 2 konut projes 2+1 kapalı mutfak daire fiyatı 945 bin lira,Avrupa Konutları Kale 2 konut projes 3+1 daire fiyatı 1 milyon 115 bin lira,Avrupa Konutları Kale 2 konut projes 4+1 daire fiyatı 1 milyon 692 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Avrupa Konutları Kale 2 Ne Zaman Teslim?Avrupa Konutları Kale 2 teslim tarihi olarak 2018 yılının son çeyreği açıklanmış durumda. Yani projeden ev sahibi olanlar bu yıl sonuna kadar evlerini alacaklar.