Ayakları Yerden Kesen Kampanya! QNB Finansbank'tan 75 Bin TL Rehinsiz Taşıt Kredisi!

Otomobil satın almak isteyenlerin aradıkları finansman desteği QNB Finansbank tarafından müşterilere veriliyor. QNB Finansbank müşterileri rehinsiz taşıt kredisi kullanabiliyorlar. 

Finans 19.10.2021 - 21:49 19.10.2021 - 21:59 Engin Uzunoğlu

Otomobil satın almak artık yüksek maliyetleri gerektiriyor. Bunun için de finansman destekleri çok önemli bir konuma geçti. Araç satın almak isteyenler de bankalarca verilen finansman desteklerini ve bbu finansman desteklerinin maliyetlerini araştırıyorlar. Cazip kredi kampanyaları ile bilinen  QNB Finansbank da müşterilerine yönelik benzersiz bir taşıt kredisi kampanyası düzenledi. 

QNB FİNANSBANK REHİNSİZ TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

QNB Finansbank tarafından benzerine çok sık rastlanılmayan bir taşıt kredisi kampanyası için açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre  QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyasında cazip bir seçeneği müşterilerinin kullanımına sundu. 

Bankalar taşıt kredisi verirken kredi kullanımına konu olan otomobiller üzerinde rehin tesis işlemi yapıyorlar. Kredi borcu tamamen ödenene kadar bu rehin tesisi devam ediyor. Böylelikle bankalar verdikleri kredileri güvence altına alıyorlar. Kredi taksitlerinin geri ödenmemesi durumunda bankalar taşıtların satışına engel olabiliyorlar. Şimdi ise  QNB Finansbank rehin tesisis yapmadan müşterilere taşıt kredisi vermeye başladı. 

REHİNSİZ TAŞIT KREDİSİ KOŞULLARI NELERDİR? 

QNB Finansbank rehinsiz taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere TL cinsinden finansman desteği veriliyor. Rehinsiz taşıt kredisi yalnızca binek ve hafif ticari araçlar için kullanılıyor. Kredi çekilen otomobil banka tarafından teminata alınmıyor. Ancak bankanın talep etmesi durumunda ek teminat istenebiliyor.

REHİNSİZ TAŞIT KREDİSİ VADE SÜRELERİ

Rehinsiz taşıt kredisi kampanyası kapsamında sıfır kilometre ile 5 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için 48 aya kadar varan vade imkanı ile taşıt kredisi veriliyor. 6-8 yaş arası ikinc el otomobiller için ise yaş ile vadesi 10 yılı aşmayacak şekilde kredi imkanı tanınıyor. İkinci el otomobiller için kredi hesaplaması yapılırken otomobilin kasko değeri esas alınıyor. 

75 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA 

qnb finansbank rehinsiz taşıt kredisi kampanyası

QNB Finansbank'tan taşıt kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre rehinsiz taşıt kredisi kampanyası kapsamında verilen kredilerde müşterilere aylık yüzde 1,85 faiz oranı uygulanıyor. 48 ay vadeli 75 Bin TL taşıt kredisi talep eden müşteriler aylık 2.555 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 122.682 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@