Ayazağa Arsası İçin Emlak Konut İhale İlanı Yayımladı!

2 oturumlu olarak daha önce 13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilen Emlak Konut GYO İstanbul Sarıyer Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi iptal edilmişti.

Ayazağa Arsası İçin Emlak Konut İhale İlanı Yayımladı!

2 oturumlu olarak daha önce 13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilen Emlak Konut GYO İstanbul Sarıyer Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi iptal edilmişti. Dev gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi iptal edilen ihale yerine yenisini düzenlemek için kolları sıvadı ve yeni ihale ilanının yayımladı.

EMLAK KONUT GYO KAP AÇIKLAMASI!

Şirketimiz portföyünde yer alan arsa üzerinde geliştirilecek İstanbul Sarıyer Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. Oturumu 09.03.2021 Salı günü saat 11:00'da yapılacaktır.

EMLAK KONUT ARSA SATIŞ İHALESİ İLANI!

İstanbul'un en değerli arsaları arasında gösterilen Ayazağa arsası için Emlak Konut bir kere daha ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere 13 Ocak 2021 tarihinde düzenlenen ihale büyük ilgi çekmiş, 11 firmanın katıldığı ihalede en yüksek teklifi veren firmanın ödemeyi taahhüt ettiği rakamın Emlak Konut GYO tarafından gerçekçi bulunmaması neden ile ihale iptal edilmişti.

Ayazağa Arsası İçin Emlak Konut İhale İlanı Yayımladı! - Resim 1

İptal edilen ihalenin yerine yapılacak olan yeni ihale için ilk oturum 9 Mart 2021 tarihinde düzenlenecek. İstanbul Sarıyer Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi birinci oturumu 9 Mart 2021 tarihinde saat 11:00'de yapılacak. Konut alanı ve ticaret alanı fonksiyonuna sahip olan toplam 53 bin 600 metrekarelik arsa alanına sahip olan taşınmaz en yüksek fiyat teklifini veren firmaya satılacak. “Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği” kapsamında, “Açık İhale Usulü” ile “Ön Yeterlik Değerlendirmesi (1. oturum) ve Pazarlık-Açık Artırma-Kapalı Zarf Teklif Alma (2. oturum)” olarak iki oturum halinde iki ayrı günde düzenlenecek olan ihalenin sonucu emlak sektörü tarafından da yakından takip ediliyor.