Ayçiçek Yağı Fiyatına Tam 60 TL İndirim! Daha Ucuzu Yok, 4 LT Ayçiçek Yağı 23.90 TL, Üstelik 2 GB İnternet Bedava

Marketlerin ayçiçek yağı fiyatları savaşı kızıştı. Pek çok market peş peşe indirim yaparken özellikle de sanal marketler rekabete başka hava kattı. Vodafone yanımda süpermarket kampanyası başladı!

Finans 07.12.2021 - 11:21 07.12.2021 - 11:21 Gülcan Özer

Vodafone yanımda Süpermarket uygulaması ile 7 binden fazla ürüne hem indirim yapıldı hem de ilk kez alışveriş yapacak olan kişilere ilk 3 alışverişleri için 60 TL indirim sözü verildi. Online alışveriş yapmak isteyen kişiler için kurulan sanal marketler arasında rekabet her geçen gün artarken Turkcell tarafından yapılan indirimin ardından bir indirimde Vodafone Yanımda Süpermarket uygulaması tarafından yapıldı. 

Siparişinizi evinize, kapınıza kadar getiren Vodafone Yanımda Süpermarket uygulaması Orkide ayçiçek yağı 4 LT satış fiyatı için hem indirim yaptı hem de alışveriş yapan müşterilerine 2 GB Bedava İnternet vereceğini açıkladı. Söz konusu indirimden yararlanmak ve bedava ayçiçek yağı almak için tek yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve uygulama üzerinden sipariş vermek. Üstelik alışveriş yapmak için Vodafone müşterisi olma zorunluluğu du bulunmuyor. 

VODAFONE MÜŞTERİSİ OLAN, OLMAYAN HERKES SÜPERMARKET ÜZERİNDEN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPACAK! 

Vodafone tarafından başlatılan süpermarket kampanyası ile ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlara hem düşük fiyatlı alışveriş yapma imkanı sunuldu hem de 60 TL indirim yapılacağı açıklandı. Üstelik Vodafone süpermarket uygulaması üzerinden alışveriş yapan Vodafone müşterileri de 2 GB bedava hediye internet kazanacaklar. 

vodafone-indirim-kampanyası-3

Site üzerinden yapılan açıklamada ilk kez alışveriş yapan kişilere ilk 3 alışverişlerinde 60 TL indirim yapılacağı ilan edildi. 

vodofone-indirim-kampanyası-2

Binlerce market ürününün çok daha uygun fiyatlarla kapıya teslim olarak satıldığı sanal marketler üzerinden alışveriş yapan kişilere her alışverişlerinde Vodafone tarafından hediye bedava 2 GB internette verilecek. 

vodafone-indirim-kampanyası-4

VODAFONE YANIMDA SÜPERMARKET AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI KAÇ TL, NE KADAR?

Kapıya teslim olarak satış yapan Vodafone Yanımda süpermarket ayçiçek yağı fiyatları seçilen markaya göre değişkenlik gösterirken sanal markette şu anda 4 litre Orkide Ayçiçek yağı satış fiyatı 83,90 TL olarak satışa sunulurken alışveriş yapan kişilere sunulan 60 liralık indirim ile 4 litrelik sıvıyağın satış fiyatı 23,90 liraya çekilmiş olacak. 

vodofone-indirim-kampanyası-1

Vodafone Yanımda Süpermarket zeytinyağı fiyatları da seçilen markaya ve litresine göre değişirken Lio Riviera Zeytinyağı 1 LT satış fiyatı 31 TL ve Koili Riviera Zeytinyağı 2 LT satış fiyatı ise 102,95 TL olarak ilan edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@