Ayçiçek Yağına 50 TL'lik Dev İndirim! Vodafone Marketten Alana 4 LT Yudum Ayçiçek Yağı 89,90 TL, 5 GB İnternet Bedava

Vodafone bayram kampanyasını patlattı, ayçiçek yağı fiyatını dibe çekti. Vodafone süpermarket yanımda uygulaması ile adrese teslim indirimli ayçiçek yağı fiyatları açıklandı. En ucuz Yudum, Orkide yağ

Finans 26.04.2022 - 12:10 26.04.2022 - 12:14 Gülcan Özer

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş nedeni ile pek çok üründe zam yağmuru yaşanırken bu ürünlerin başında ayçiçek yağı fiyatları yer almıştı. Marketlerde yağ fiyatları rekor üzerine rekor kırarken Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren savaş nedeniyle Türkiye'de ayçiçek kıtlığı yaşanacağı iddia edilmiş, açıklamaların ulusal TV kanallarında haber yapılması ile marketlerde izdiham yaşanmıştı. 

Vatandaşın yoğun talebi nedeniyle market rafları boşaltılmış, pek çok markette ayçiçek yağı rafları boş kalmıştı. Yaşanan yoğun talep nedeni ile ayçiçek yağı fiyatları 3 günde nerede ise yüzde 40'a varan oranlarda zam görmüş, yüksek fiyata rağmen vatandaşın alıma devam etmesi ile fiyatlar daha da şişmişti. Sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin arasında yapılan görüşme ile yağ dolu gemilerin yola çıktığının duyurulması ile fiyatlarda düşüş başlamıştı. 

EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE: VODAFONE YANIMDA MARKET UYGULAMASI İLE YAĞ FİYATLARI DÜŞÜYOR MU?

Ayçiçek yağı fiyatları için indirimler sürerken zincir marketlerde indirim konusunda ağır davranılması eleştiri konusu olmuştu. Sanal marketlerde ise büyük bir indirim yarışı yaşanırken birbirleri ile rekabet içerisine giren sanal marketler özellikle de ilk alışverişe bu nedenle büyük indirim fırsatı sunuyor. Bu indirimleri takip eden kişiler çok daha ucuz fiyatlarla market alışveriş yaparken aynı zamanda satın aldıkları ürünleri kapılarında teslim alıyorlar. 

50 tl indirim kuponu

Vodafone indirim kampanyası bu kapsamda Vodafone süpermarket uygulaması üzerinden alışveriş yapan kişilere 90 TL'ye 30 TL hediye indirim uygularken, 200 TL'lik alışverişe ise 50 liralık hediye indirim veriyor. 

yağ fiyatları vodafone 1

YUDUM AYÇİÇEK YAĞI 4 LT VE TENEKE 5 LT AYÇİÇEK YAĞI FİYATI KAÇ TL?

Vodafone Süpermarket uygulaması üzerinden ayçiçek yağı alışverişi yapan kişilere en uygun yağ fiyatı indirimle beraber sunuldu. 50 TL'lik alışveriş indirimi imkanından yararlanan biri kişi 139,90 TL satış fiyatı olan 4 LT yudum ayçiçek yağı için sadece 89,90 TL ödemiş olurken 5 LT Teneke Yudum ayçiçek yağı satış fiyatı için ise 139,90 TL ödeyecek. 

yağ fiyatları 2

Komili ayçiçek yağı fiyatı ise 50 TL'lik indirimle beraber 149,90 liradan 99,90 TL'ye düşmüş olacak. 

zeytinyağı fiyatları

Ramazan Yıldızı kampanyası ile 2 LT zeytinyağı fiyatı da 199,90 liradan 149,90 liraya çekilecek. Kampanyadan yararlanan kişilerin Vodafone müşterisi olma zorunluluğu bulunmazken Vodafone müşterisi olması durumunda her alışverişlerine 5 GB bedava internet hediyesi de veriliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@