Ayda 1.000 TL Taksit Ödeyerek İş Bankası'ndan Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilebilir?

İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetleri merak konusu oluyor. İş Bankası ayda 1.000 TL taksitle ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Finans 12.12.2021 - 01:03 12.12.2021 - 01:03 Engin Uzunoğlu

Türkiye'nin içerisine düştüğü ekonomik darboğaz vatandaşları oldukça zorlamaya başladı. Bir an önce ekonomik sorunlarını ötelemek isteyenlerin ilk başvurdukları yol ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Ancak bu yolu tercih edenlerin bazı kredi maliyetlerini de göze almaları gerekiyor. İhtiyaç kredisi maliyetleri son dönemlerde oldukça yükselirken İş Bankasının kredi maliyetleri de merak konusu oluyor. İş Bankası aylık yüzde kaç faizle müşterilerine finansal destek veriyor? 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Türkiye'nin köklü bankaları denilince akla ilk gelen bankalardan birisi de İş Bankası oluyor. Bundan dolayı da İş Bankası oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahip bankalar arasında yer alıyor. İş Bankası'nın kredi kampanyaları da bu doğrultuda büyük alaka görüyor. Peki İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? İş Bankası hangi mali şartlar eşliğinde müşterilere ihtiyaç kredisi veriyor? 

İŞ BANKASI'NDA İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARINI MÜŞTERİLER BELİRLİYOR

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere önemli bir hareket alanı tanınıyor. Kredi geri ödemelerinin planlamalarında İş Bankası müşterileri diledikleri gibi hareket edebiliyorlar. Aylık eşit taksitli bir şekilde kredi geri ödemeleri planlanabiliyor. Ancak herkesin gelirleri aylık olmayabiliyor veya bazı aylarda çok daha yüksek gelire sahip olunabiliyor. Bu durumdaki müşteriler kredi geri ödemelerini esnek bir şekilde planlayabiliyorlar. Böylelikle kredi geri ödemelerinde sorun yaşama ihtimalleri minimize ediliyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası müşterilere bu anlamda tercih etme imkanı veriyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler karşılaşacakları kredi faizini de merak ediyorlar. Alınan son bilgilere göre İş Bankası ihtiyaç kredisi faizleri aylık yüzde 1,75'ten başlıyor. Bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çeken müşteriler şu anda bankacılık piyasasında ortalama bir maliyetle finansman desteği almış oluyorlar. İş Bankası ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı hakkında ne yüksek ne de düşük yorumları yapılıyor.

İŞ BANKASI AYDA 1.000 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİR?

iş bankası ihtiyaç kredisi taksit hesaplama

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak etmekteler. Ayda 1.000 TL taksit ödeyerek ne kadar ihtiyaç kredisi çekilebileceği araştırılıyor. Yapılan örnek kredi maliyet hesaplamasına göre müşteriler 36 ay vadeli kredi çekerek ayda 1.000 TL taksit ödemeyi kabul etmeleri durumunda İş Bankası'ndan 25.084 TL ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Bu kredi için müşteriler toplamda bankaya 36 Bin TL ödeme yapmaktalar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@