Ayda 2.000 TL Taksit Öderim Diyenlere İş Bankası Sorgusuz Sualsiz 46 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi çekmek için İş Bankası'na başvuru yapmayı düşünenler kredi maliyet hesaplamalarını merak ediyorlar. İş Bankası 2.500 TL aylık taksitle

Ayda 2.000 TL Taksit Öderim Diyenlere İş Bankası Sorgusuz Sualsiz 46 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi çekmek için İş Bankası'nı tercih edecek olanlar bu bankanın kredi maliyet hesaplamalarını merak ediyorlar. İş Bankası aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor? İş Bankası'ndan hangi imkanlarla ihtiyaç kredisi çekilebilir? İş Bankası'Nın ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? İş Bankası müşterileri en fazla kaç ay vade ile ihtiyaç kredisi çekebilirler? İş Bankası müşterileri aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi kullanabilirler? İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI NE KADAR?

İş Bankası müşterileri son faiz güncellemesi ile beraber ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde aylık yüzde 2,15 faizle bu krediden yararlanabiliyorlar. Özel bankalar içerisinde en düşük ihtiyaç kredisi faizlerinden birisi olan bu oran ile ihtiyaç kredisi kulllanmak görece avantajlı olabiliyor. kamu bankalarına kıyasla avantajlı olmayan bu ihtiyaç kredisi özel bankalara göre ise daha düşük maliyetli olabiliyor.

NE KADAR VADE YAPILIYOR?

İş Bankası müşterileri ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda ne kadar vade imkanından yararlanabileceklerini de merak ediyorlar. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşteriler 36 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Ancak bu azami vade süresi sadece 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini kapsıyor. 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki ihtiyaç kredilerine en fazla 24 aya kadar vade imkanı veriliyor. Müşterinin talep ettiği ihtiyaç kredisi miktarı 100 Bin TL'yi geçmesi halinde ise en fazla 12 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi taleplerini bankaya farklı kanallar üzerinden bildirebiliyorlar. Müşteriler İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurularını bankamatiklerden, mobil bankacılık uygulamasından, internet bankacılığından, telefon bankacılığından, banka şubelerinden yapabiliyorlar. İş Bankası aldığı ihtiyaç kredisi başvurularını hızlı bir şekilde değerlendirmeye alıp müşterilere kısa sürede kredi kullandırabiliyor.

2.000 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR?

İş Bankası ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması-5

İş Bankası müşterileri bankalarından aylık 2.000 TL kredi taksiti ödeyerek 36 ay vadeli 46 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti 72 Bin TL oluyor.