Ayda 2.000 TL Taksit Ödeyerek İş Bankası'ndan Ne Kadar Taşıt Kredisi Çekilir?

Yeni bir otomobil satın alırken finansman desteği arayan vatandaşlara İş Bankası taşıt kredisi vermeye devam ediyor. İş Bankası ayda 2.000 TL taksitle ne kadar taşıt kredisi veriyor?

Finans 25.12.2021 - 21:52 25.12.2021 - 21:52 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de döviz kurlarında meydana gelşen düşüşlerin ardından otomobil fiyatlarında da çok ciddi indirimler meydana geldi. Bu indnrimlerin ardından otomobil satın almayı düşünen vatandaşların sayısında oldukça artış gerçekleşti. Yeni yılına yeni bir otomobil ile girmek isteyenler kendilerine finansman desteği verecek bankaları araştırıyorlar. Piyasa ortalamasına göre uygun bir faizle taşıt kredisi veren bankalardan olan İş Bankası da otomobil satın almak isteyen müşterilerine nakit desteği vermeyi sürdürüyor? İş Bankası taşıt kredisi kampanyasının koşulları nelerdir?

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası'ndan taşıt kredisi çekerek uygun maliyetlerle otomobil sahibi olmak isteyen müşterilere çok sayıda imkan aynı anda veriliyor. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler otomobil satın alırken aradıkları finansman desteğini kolayca elde edebilirken bu çekilen kredinin geri ödemelerini de bütçelerini çok sıkıntıya sokmadan yapabiliyorlar. İş Bankası bu imkanlarla verdiği taşıt finansmanı ile müşterilerinin araç satın alımlarında en büyük destekçi olma özelliğini devam ettiriyor.

UYGUN FAİZ, KOLAY ÖDEME!

İş Bankası taşıt kredisi kampanyasının iki ana özelliği dikkat çekiyor. Merkez Bankası'nın faiz indirimlerine ayak uydurmayan bankalar kredi faizlerini oldukça yüksek tutmaya başladılar. Bu yükselen kredi faizleri neticesinde şu anda en düşük faizle taşıt kredisi veren banka İş Bankası oldu. İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,75 faiz uygulanıyor. Bu şekilde müşteriler piyasa ortalamasının altında maliyetlerle taşıt kredisi çekmiş oluyorlar.

İş Bankası'nın taşıt kredisi kampanyasının en vurucu özelliklerinden birisi de kolay geri ödeme imkanı oldu. Müşteriler taşıt kredisi çekmeleri durumunda İş Bankası'na bu geri ödemeleri kendi imkanları doğrultusunda planlayabiliyorlar. Dileyenler aylık eşit taksitli olarak kredi geri ödemesi planlarken dileyen müşteriler de esnek ödemeli olarak taşıt kredisi borçlarını İş Bankası'na ödeyebiliyorlar.

AYLIK 2.000 TL TAKSİTLE İŞ BANKASI NE KADAR TAŞIT KREDİSİ VERİYOR?

iş bankası taşıt kredisi hesaplama-1

İş Bankası'nın taşıt kredisi uyguladığı aylık yüzde 1,75 faiz ve 48 ay vade şeklinde yapılan hesaplamalar ile ayda 2.000 TL taksit ödeyerek ne kadar taşıt kredisi çekilebileceğine dair örnek maliyet tablosu yayınlandı. Buna göre müşteriler ayda 2.000 TL taksit ödeyip 60 Bin TL taşıt kredisi çekebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@