Ayda 500 TL Taksit İle Odeabank Kaç TL İhtiyaç Kredisi Veriyor?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar aylık 500 TL taksit ödeyerek ne kadar ihtiyaç kredisi çekebileceklerini merak ediyorlar. Odeabank ayda 500 TL taksitle kaç TL ihtiyaç kredisi veriyor? 

Finans 12.11.2021 - 03:59 12.11.2021 - 03:59 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak ekonomik olarak zor durumda kalan vatandaşların tercih ettikleri bir finansal rahatlama haline geldi. Ekonomik gerileme yaşanan son dönemlerde bu eğilim oldukça arttı. İhtiyaç kredisi çekerek borçlarını ötelemek isteyen vatandaşlar bütçelerine bu şekilde bir denge getirmeyi hesefliyorlar. Peki Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Odeobank'tan ihtiyaç kredisi kampanya açıklaması yapıldı. Bu açıklamaya göre müşterilere kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini 36 aya kadar vade imkanı, 50 Bin TL üzerindeki ihtiyaç kredilerini de 24 aya kadar vade imkanı ile çekebiliyorlar.

ODEABANK AYDA 500 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR?

İhtiyaç kredisi kullanmak için Odeabank'ı seçen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,02 kredi faizi uygulanıyor. Ayda 500 TL taksit ödeyebilirim diyen müşterilerine yönelik örnek bir hesaplamayı paylaşann Odebank, 36 ay vadeli 11.917 TL ihtiyaç kredisini bu şartla müşterilerine veriyor. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 17.998 TL olduğu bildirildi. 

odeabank ihtiyça kredisi hesaplaması

ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Odebank'tan ihtiyaç kredisi kullanmaya karar veren müşteriler bu kredi başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Odeabank tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler ihtiyaç kredisi başvurularını banka şubelerinden gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru yapmak isteyen müşterilerden istenen belgeler de açıklandı. Buna göre müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında nüfus cüzdanı, başvuru sahibi adına son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası ile gelir belgesini bankaya vermelidirler.

ODEABANK KREDİ TAKSİT ÖDEMELERİ NASIL YAPILIR?

Odeabank'tan ihtiyaç kredisi çektikten sonra kredi taksit ödemelerinin nasıl yapılabileceği de merak konusu oluyor. Buna göre müşteriler kredi taksit ödemelerini Odeabank internet şubesinden, Odeabank İletişim Merkezi'nden, Odeabank mobil şubeden, herhangi bir banka hesabı üzerinden EFT ve havale yoluyla, Akbank ATM'lerinden ve PTT şubelerinden yapabiliyorlar.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@