Ayda 500 TL Taksit Öderim Diyenler Vakıfbank'tan Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekebiliyorlar?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler Vakıfbank'ın kredi maliyetlerini araştırıyorlar. Ayda 500 TL taksit ödeyenler Vakıfbank'tan ne kadar ihtiyaç kredisi çekebilirler? 

Finans 09.11.2021 - 21:01 09.11.2021 - 21:01 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik koşullar vatandaşların bütçelerinde yaşanan problemleri her geçen gün daha da arttırıyor. Geçim şartlarının zorlaşması nedeniyle vatandaşlar ek kaynak ihtiyaçlarını en yüksek seviyede hissediyorlar. Bu ortamda ise ihtiyaç kredilerine olan talep epey yükseldi. Vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bütçelerinde meydana gelen açıklara geçici de olsa çözüm üretebiliyorlar.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Türkiye'de kredi kullanımda genel eğilim ilk olarak kamu bankalarına başvurmak oluyor. Bundan dolayı da en yoğun araştırma yapılan konulardan birisi de kamu bankalarının kredi kampanyaları olduğu biliniyor. Vakıfbank uygun şartlarda müşterilerine ihtiyaç kredisi verirken bu kredi kampanyasından yararlananlar çeşitli avantajları da elde edebiliyorlar. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere verilen avantajlar nelerdir? 

3 AY TAKSİT ERTELEME

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere sunulan ilk avantaj kredi taksitlerine getirilen 3 ay erteleme oluyor. İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler ilk 3 ay boyunca bankaya herhangi bir geri ödeme yapmıyorlar. 3 aylık ödemesiz dönemin ardından ise kredi taksit ödemelerine başlayabiliyorlar. Ödemesiz geçen 3 aylık dönem de toplam vade süresinden düşülüyor. 3 aylık ödeme erteleme imkanını kullanmak ise tamamen müşteri inisiyatifine bırakılıyor. Tercih etmeyen müşteriler ödeme erteleme imkanından yararlanmıyorlar. 

ÖDEME KOLAYLIKLARI 

Vakıfbank'ın ihtiyça kredisi müşterilerine sağladığı bir diğer imkan da çeşitli ödeme kolaylıkları oluyor. Tüm müşteriler aylık bir gelire sahip olmayabiliyorlar veya her ay ödeme yapmak istemeyebiliyorlar. Bu şekilde talepleri olan müşteriler kredi taksit ödemelerini 2 ayda bir veya 3 ayda bir şeklinde planlayabiliyorlar. Böylelikle bütçelerine ve isteklerine göre ödeme planı oluşturabilen müşteriler kolay bir şekilde kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. 

AYDA 500 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR?

vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında en çok meraqk edilen konulardan birisi de kredi maliyetleri oluyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere aylık yüzde 1,61 kredi faizi uygulanıyor. Her ay 504 TL taksit ödemesi yapabilirim diyten müşteriler ise Vakıfbank'tan 13 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlarç. Bu kredi için müşteriler vade sonuna kadar bankaya toplamda 18.1,60 TL ödeme yapmış oluyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@