Ayda 500 TL Taksitle En Fazla Kaç TL İhtiyaç Kredisi Kullanabilirim?

En düşük faiz oranıyla kredi kullanmak isteyenler için aylık 500 TL vadeyle sağlanan en yüksek ihtiyaç kredisi limitini hesapladık.

Finans 27.07.2021 - 16:35 27.07.2021 - 16:35 Mustafa KARAGÖZ

Bankaların en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.39 bandında. Sunulan faiz oranıyla kredi kullanmak isteyenler için bu oranı sağlayan banka ise QNB Finansbank. Özel şartları olan kredi paketinden faydalanmak isteyenler için aylık 500 TL'ye kullanılabilecek krediyi hesapladık. 

AYLIK 500 TL'YE KULLANABİLECEĞİNİZ KREDİ TUTARI

QNB Finansbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi faiz oranından faydalanmak isteyenler için özel şartlar bulunuyor. Aşağıda yer alan bu özel şartları sağlayanlar için yüzde 1.39 faiz oranı sunuluyor. Çok sayıda özel banka arasında en düşük faiz oranı olan bu rakam kamu bankalarından da uygun konumda. 

Sunulan uygun oranlardan faydalanmak isteyenler için farklı bir hesaplama ile ne kadar kredi kullanabileceğini hesapladık. aylık 500 TL ile kredi çekmek isteyen bir müşteri 36 ay vadeli ödeme planı oluştuğunda toplam 13.460 TL kredi limiti oluşuyor. 

Hesaplama Planı

Aylık faiz oranı: Yüzde 1.39

Toplam vade süreci: 36 ay

Aylık taksit tutarı: 500 TL sabit

Kullanılabilecek kredi limiti: 13.460 TL

3 yıl sonunda toplam ödenecek rakam: 18.012 TL

kredi

QNB FİNANSBANK'IN KREDİ KULLANIM ŞARTI NELER?

QNB Finansbank'ın güncel yaz kredisi kampanyası kapsamında müşterilere hem düşük faiz hem ödeme erteleme hemde esnek ödeme seçenekleri sunulur. Yüzde 1.39 faiz oranı yaz ortası döneminin en düşük faiz oranı olurken banka ayrıca 3 ay ödeme erteleme sağlıyor. Temmuz kredi çeken ekim ayında, ağustos ayında kredi çeken ise ilk taksitini kasım ayında ödeyecek. 

Bankanın sağladığı bu kredi olanakları ise tek bir koşula bağlı "Kredi Puanı"

Müşterilerin kredi puanlarının yüksek olması, kredi risk grubunda en güvenilir seviyede yer almaları durumunda düşük faiz oranlarından faydalanırlar. Çok yüksek kredi puanına sahip olmayanlar ise daha maliyetli faiz oranlarıyla kredi kullanabilecekler. Ancak banka diğer olanakları tüm müşterilerine sunuyor. Ödeme erteleme, esnek ödeme seçenekleri gibi kredi özellikleri bankadan kredi kullanacak herkes için geçerli. 

KREDİ KULLANACAKLAR NEREYE BAŞVURU YAPMALI?

Kredi kullanacak olanlar başvurularını QNB Finansbank şubelerinden bizzat yada bankanın dijital kanalları üzerinden mobil uygulama, internet bankacılığı aracılığıyla elektronik olarak yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@