Ayda 553 TL Öderim Diyenlere 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi İNG Bank'ta!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar son güncel faizleri merak ediyorlar. ING Bank'tan 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar ayda ne kadar kredi taksiti ödüyorlar? 

Finans 21.10.2021 - 18:16 21.10.2021 - 18:25 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşların aleyhinde ilerlemeye devam ediyor. Merkez Bankası'nın son faiz kararının ardından fırlayan döviz kurları vatandaşların ilerleyen günlerde çok daha zor bir ekonomik süreçten geçeceklerinin habercisi oldu. 

Bu durumda ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgi daha da yükseldi. Uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankaların kredi şartları merak ediliyor. Bu bankalardan birisinin de ING Bank olduğu biliniyor. Peki ING Bank hangi mali şartlarla ihtiyaç kredisi veriyor? İNG Bank'tan ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MALİ ŞARTLARI NELERDİR?

Nakit desteği arayışında olan müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini değerlendirerek bir kredi kampanyasını devreye sokan ING Bank oldukça uygun maliyetlerle finansman desteği sağlıyor. ING Bank tarafın düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere aylık yüzde 1,35 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu faiz oranından ise yalnızca ING Bank'ın yeni müşterileri yararlanabiliyorlar. ING Bank'ın mevcut müşterileri daha farklı bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

ING BANK'TAN ÖDEME KOLAYLIKLARI 

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşteriler aynı zamanda kolay ödeme seçeneklerine de sahip olabiliyorlar. Esnek bir şekilde ödeme yapabilen müşteriler ekonomik bie darboğaz içerisinde de kendilerini bırakmamış oluyorlar. Bu esnek ödeme planlarına müşteriler ihtiyaç kredisi çekme sürecinde karar veriyorlar. Gelir akışlarına göre ödeme planı tercih eden eden müşterile rkolay bir şekilde kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. 

ING BANK 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA!

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini ING Bank'tan yana kullanan müşteriler maliyet hesaplamalarını öğrenmek istiyorlar. ING Bank tarafından verilen bilgilere göre müşteriler ihtiyaç kredilerini aylık yüzde 1,35 faizle kullanabiliyorlar. 36 ay vadeli 15 Bin TL İhtiyaç kredisi kullanan müşterilerden aylık 553 TL kredi taksiti talep ediyorlar.

ing bank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler kredi başvurularını ne şekilde yapabileceklerini merak ediyorlar. Bu konuda ING Bank oldukça geniş bir imkanı müşterilerinin hizmetine sunuyor. Buna göre müşteriler mobil uygulama, internet bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden kredi başvurularını çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@