Ayder Yaylası Temizlenecek, Salıncakların Tümü Kaldırılacak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan son dönemde çok tartışılan Ayder Yaylası ve salıncakları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ayder Yaylası temizleniyor!

KENTSEL DÖNÜŞÜM 24.08.2019 - 10:56 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Erdoğan son dönemde çok tartışılan Ayder Yaylası ve salıncakları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ayder Yaylası temizleniyor!

Son dönemin gündemden düşmeyen konu maddeleri arasında yer alan Ayder Yaylası hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Memleketi olan Güneysu'yu ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün bir dizi açılışı yapacak ve önemli temaslarda bulunacak. Rize - Artvin Havalimanı ve Yusufeli Barajı İnşaatı Şantiyelerini Denetleyecek! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü programını Karadeniz'e ayırdı. Erdoğan önce Rize - Artvin Havalimanı ve Yusufeli Barajı İnşaatı şantiyelerini ziyaret ederek denetimlerde bulunacak ardından da yapılan lojmanların açılışını gerçekleştirecek. Dün gece saatlerinde Güneysu'ya giriş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Otobüsten vatandaşlara seslenerek kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı "Şimdi bunları niye yaptık? istiyoruz ki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine vasıflı öğretim üyeleri gelsin.Çünkü ev bulamadığı zaman öğretim üyesi gelmiyor ama şimdi burada lojmanları olduğu için çocuklarına okul imkanları olduğu için inanıyorum ki, profesörler, doçentler, doktora yapmış olan akademisyenler gelecekler" diyerek lojmanların yapılış amacını açıkladı. Ayder Projesi İle Salıncaklar KaldırılacakSon günlerin en çok tartışılan gündem maddeleri arasında yer alan Ayder salıncakları içinde açıklama yapan Erdoğan "O salıncaklar filan böyle acayip şeyler, bunları temizleyip hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz" diyerek kararlılıklarını vurguladı.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@