Ayı Piyasalarında SHIB ve DOGE Dışında En Çok Tutulan Altcoin Belli Oldu! Bunu Kimse Beklemiyordu!

Kripto para topluluklarında SHIB ve DOGE gibi meme coinler kötü gidişata rağmen popülerliğini korumaya devam ediyor. Yakın zamanda ilginin ise yeni bir altcoine kaydığı görüldü!

Ayı Piyasalarında SHIB ve DOGE Dışında En Çok Tutulan Altcoin Belli Oldu! Bunu Kimse Beklemiyordu!

Bitcoin ve Ethereum gibi piyasa değeri en büyük lider kripto para birimlerinin yanı sıra SHIB ve DOGE gibi alternatif meme coinlerin popülerlikleri devam ederken, en çok tutulan altcoin projesi gündem yarattı. Özellikle son dönemde kripto paralarda sert düşüşlerin görülmesi ve her geçen gün artan risk faktörüne rağmen temkinli yatırımcılar uzun vade için portföylerini genişletmeye devam ediyorlar.

Ayı Piyasalarında En Çok Bu Altcoin Tutuldu!

Kısa süre önce kripto par topluluklarında dikkat çeken bir ankete yer verildi. Yapılan anekete göre ayı piyasalarında en çok tutulan kripto para biriminin ADA olduğu görüldü. Cardano ağının güçlü bir şekilde büyümesini sürdürmeye devam etmesi de dikkat çekici bir detay olarak değerlendiriliyor.

Özellikle blok zincir alanında en esnek ağlar arasında olan Cardano, ADA ile ayı piyasalarını da son dönemde sallamayı başardı. Ağın kurucusu olan Charles Hoskinson ise ağın pazarlamasında üstlendiği rol ile önemli bir başarı elde etmişti.

SHIB Yerine ADA Tercih Ediliyor!

ada-coin-1

London Real tarafından yapılan yeni bir ankete göre ayı piyasalarının yeni gözdesi belirlendi. SHIB seçeneği her ne kadar ankette yer almasa da Bitcoin, Ethereum, ADA ve Diğer seçenekleri ile yapılan ankette, ayı piyasası sırasında yatırımcıların en çok hangi varlığı tercih ettikleri ortaya çıktı. Lider coinler ve SHIB değil, yatırımcıların en çok cüzdanlarında ADA sakladıkları ortaya çıkmış oldu.

Cardano (ADA) Ne Kadar?

Ayı piyasalarında ciddi bir çıkış yakalayan ADA, piyasalarda devam eden risk faktörüne rağmen beklentileri az da olsa karşılamaya devam ediyor. 9 Haziran Perşembe gününde fiyatı 0,65 dolar seviyesinden işlem gören ve bir süredir hafif yukarı yönlü eğilim gösteren ADA, anketlerde de ilk sıralara yükseldi. ADA dışında popüler meme coinlerde ve lider kripto para birimlerinde ise riskler devam ediyor.

Emlak365 hiçbir yatırım tavsiyesinde bulunmaz. Piyasalarda yapılacak her yatırım risklidir. Emlak365’in haber kaynağı güncel piyasa verileri ve haberlerden oluşmaktadır.