Aylık 100 Bin Liraya Villa Kiralayan Ebru Polat'ın Günlük Kazancı Dudak Uçuklattı!

Ebru Polat kozmetik markası ile adını duyurmaya devam ederken günlük kazancı ile dudak uçuklattı. Daha önce aylık 100 bin liraya villa kiralayan Polat bir kere daha gündemi salladı!

Emlak Magazin 19.10.2021 - 16:29 19.10.2021 - 16:30 Gülcan Özer

Ebru Polat şampuan ve kozmetik ürünü satışları ile rekor üzerine rekor kırarken kendi markası olan ünlüler kervanına katılmıştı. Kurduğu kozmetik markası ile doğal ürünlerin satışını yapan Ebru Polat bugün özel bir televizyon kanalında yayımlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu. 

Programda gelen sorular üzerine kozmetik markasının satışları hakkında da bilgi veren Ebru Polat günlük kazancını da açıkladı. Stüdyodakilerin büyük bir şok yaşamasına neden olan rakam sosyal medyada da kısa sürede en çok konuşulan konular arasında yer aldı. 

 AYLIK KİRASI 100 BİN LİRA OLAN VİLLADA TATİL YAPMIŞTI! 

Yaklaşık bir senedir Tolgahan Yıldız ile birliktelik yaşayan Ebru Polat yaz döneminde kaldığı villanın kirası ile de adından söz ettirmişti. 38 yaşında olan güzel yıldız geride bıraktığımız yaz döneminde Muğla'da tatil yapmayı tercih etmiş, Bodrum'da yazlık kiralayan güzel oyuncunun aylık 100 bin liraya el sıkışması üzerine magazin gündemi sallanmıştı. 

ebru-polat-şampuan

Polat Bodrum Yalıkavak bölgesinde ultra lüks yazlık kiralarken "İstanbul'da ev almayı seviyorum burada ise kiralamayı. Yazlığa gidip o kadar yatırım yapmam" diyerek konut yatırımı yaptığını ama yazlık almak için yüksek meblağlarda para ödemeyi mantıksız bulduğunu dile getirmişti. 

ebru-polat-kozmetik-markası

EBRU POLAT' IN GÜNLÜK KAZANCI 40 BİN LİRAYMIŞ!

Kozmetik markasının ürünlerinin satışının çok iyi olduğunu belirten Ebru Polat, "Benim kozmetik markam en çok satanlardan biri. Çünkü hep organik. Egzama ve sedefin tedavisine yardımcı olan ürünler" dedi. Bir günde yaklaşık 890 adet şampuan satışı yaptığını belirten Polat günlük kazancının ise 40 bin TL olduğunu söyledi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@