Aylık 2.133 TL Taksit Ödeyene CEPTETEB 50 Bin TL En Uygun İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlara bankaların ihtiyaç kredisi destekleri devam ederken TEB ihtiyaç kredisi paketi ile en uygun kredi veren banka oldu.

Aylık 2.133 TL Taksit Ödeyene CEPTETEB 50 Bin TL En Uygun İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Nakit paraya ihtiyacı olan kişiler bankalardan kredi çekmeyi tercih ederken TEB bankasının şubesiz bankacılık uygulaması olan CEPTETEB ihtiyaç kredisi paketinde yeni kampanyasını duyurdu. CEPTETEB ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.95 oranı ile kredi vereceğini açıkladı.

Bankaların ihtiyaç kredisi paketlerinde uyguladıkları kredi faiz oranları ne yazık ki hızla yükselmeye devam ederken özellikle de de kredi notu düşük olan kişilerin hem kredi onayı almaları zorlaşmış hem de faiz oranları daha da yüksek seviyede uygulanmaya başlanmıştı. TEB kredi paketinde yeni oranlarını açıkladı.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Özel bankalar arasında yer alan CEPTETEB uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler için kampanyalı ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,95 olarak ilan edildi. Kamu bankaları düşük faiz oranları ile öne çıkarken özel bankalar arasında en uygun oranı veren banka TEB oldu. TEB tarafından şubesiz bankacılık hizmetlerinin sunulduğu CEPTETEB uygulaması üzerinden müşteri olan kişiler bankaya, şubeye gitmeden kredi çekebiliyorlar.

cepteteb ihtiyaç kredisi

36 AY VADELİ 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT TUTARI NE KADAR, AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR?

İhtiyaç kredisi çekmek için TEB uygulamasını tercih eden kişiler yüzde 1,95 oranı ile kredi çekebiliyor. Bu oran üzerinden 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 2 bin 133 TL olarak gerçekleşti. CEPTETEB ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak 262,50 TL olarak gerçekleşiyor.

50 bin kredi

Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin bankaya ödeyeceği geri ödeme tutarı 76 bin 791 TL olarak gerçekleşirken böylelikle kredinin faiz ödemesi 26 bin 791 TL olarak gerçekleşecek. Yani çekilen kredi tutarının yarısı kadar faiz ödemesi yapılması gerekecek. CEPTETEB kredi çekmek isteyen müşterilerine hayat sigortası yaparken 50 bin liralık kredinin sigorta masrafı ise 1.606 TL olarak hesaplandı.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu uygulama üzerinden yapılırken bankanın müşterisi olmayan kişiler mobil uygulama üzerinden şubeye gitmeden uzaktan müşteri edinimi başvurusu yapabiliyor. Böylelikle şubeye gitmeden isteyen kişiler kredi çekme imkanı elde ediyorlar.

Haber Kaynağı: Emlak365.com