Aylık 391 Lira Taksit Ödeyebilen Herkes Alacak! Alternatif Bank Kefilsiz, Şartsız, 10 Bin TL Yaz İhtiyaç Kredisi

Acil nakit para ihtiyaçları her geçen gün artarken paraya ihtiyacım var diyenlere Alternatif Bank kefilsiz, şartsız yaz kredisi kampanyası başlattı.

Aylık 391 Lira Taksit Ödeyebilen Herkes Alacak! Alternatif Bank Kefilsiz, Şartsız, 10 Bin TL Yaz İhtiyaç Kredisi

Paraya ihtiyacı olan kişiler yüksek olan faiz oranlarına rağmen bankaların kredi kampanyalarını araştırmaya devam ederken yaz kredisi kampanyaları da başladı. İhtiyacı olan kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada Alternatif Bank kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekme imkanı sundu.

Koronavirüs salgını ve 9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca harcamaların artması ile beraber bayram kredisi çekmeyen kişilerin bayram dönüşü nakit ihtiyaçları arttı. Oluşan yoğun talep sonrasında bankalar peş peşe kampanyalarını duyurmaya başlarken bu bankalardan biride Alternatif Bank olarak öne çıktı.

PARAYA İHTİYACIM VAR DİYENLERE KREDİ ALTERNATİF BANK'TA!

Başlatılan kampanya dijital ihtiyaç kredisi statüsünde verilirken bu sayede şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunulacak. Alternatif Bank dijital kanalları üzerinden yapılan başvurular onaylandığı anda yine talep edilen kredi tutarı anında banka hesabına yatırılacak.

Alternetif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın dijital kanalları arasında yer alan Alternatif Bank İnternet ve Mobil Şube uygulaması üzerinden kabul edilirken yine bankanın fiziki şubeleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurulmasına olanak sağlanacak.

dijital-yaz-kredisi

İnternet üzerinden yapılacak olan başvurularda uygulamaya şifre ile giriş yapıldıktan sonra krediler kategorisinden kredi başvuru linki tıklanarak sizden istenilen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacak.

Banka tarafından anında kredi onay bilgileri gönderilirken dijital sözleşme formları onaylanmasının ardından onaylanan kredi tutarı hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.

36 AY VADELİ 10 BİN TL KREDİ ÇEKERSEM BANKAYA NE KADAR ÖDERİM, TOPLAM FAİZ KAÇ LİRA OLUR?

10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin aylık taksit ödemeleri 391 lira olarak gerçekleşirken kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 14 bin 79 lira olarak gerçekleşecek. Yani 10 bin lira kredi çeken kişilerin bankaya ödeyecekleri toplam faiz tutarı 4 bin 79 lira olarak gerçekleşecek. İhtiyaç kredisi dosya masrafı olarak sadece 50 lira tahsil edilirken hayat sigortası için ise 148 lira para ödenmesi yeterli olacak.

KİMLER İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİR, KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları ve aylık düzenli gelir belgesine sahip olmaları yeterli olacak. Herhangi bir başka ek şart aranmayacak.

SONRAKİ HABER