Aylık 40 Bin TL Kira Ödeyecek! Ünlü Şarkıcı Linet Boğaz Manzaralı Saray Yavrusu Evine Taşınıyor

Bay Yanlış dizisindeki süper lüks ev ile magazin gündeminde uzun süre konuşulan Linet kiracı oldu! Ünlü şarkıcının kiraladığı boğaz manzaralı dairenin kirası ise 40 bin TL olarak duyuruldu.

Emlak Magazin 13.12.2021 - 10:58 13.12.2021 - 10:58 Gülcan Özer

İsrail asıllı şarkıcı Linet uzun bir süre özel bir televizyon kanalında yayımlanan Bay Yanlış isimli dizideki evi ile magazin basınına konu olmuştu. Süper lüks bir sitenin en üst katında yer alan havuzlu teras dairesi ile yapmış olduğu gayrimenkul yatırımları dikkat çeken Linet evini dizilere kiraladığı için kendisi de kiraya çıkmak zorunda kaldı. 

Doğup büyüdüğü İsrail'de katıldığı X Factor isimli yarışma ile haberlere konu olan Linet evini dizilere ve film çekimlerine kiraya verdiği için kendisine ev aramaya başlamıştı. Uzun arayışlar sonucunda güzel yıldızın hayallerindeki daireyi bulduğu, süper lüks evine aylık 40 bin TL kira ödeyeceği iddia edildi. 

ŞARKICI LİNET'İN EVİ OLAY OLMUŞTU, ŞİMDİ DE KİRASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ! 

Bay Yanlış dizisi ile gündemi sallayan süper lüks evin sahibi ünlü şarkıcı Linet çıkmıştı. Linet uzun bir süre süper lüks evi ile konuşulurken bu seferde kiraladığı evin aylık kira bedeli ile gündem oldu. Ünlü şarkıcının Arnavutköy ilçesinde boğaz manzaralı süper lüks bir ev kiraladığı, evinin aylık kirasının ise 40 bin TL olduğu iddia edildi. 

Uzun bir süredir Ataşehir'de oturan Linet böylelikle Arnavutköy'e taşınırken yeni evininin boğaz manzarası ve sahip olduğu süper lüks özellikleri de dudak uçuklattı. Güzel yıldızın yeni evine taşındığı, eski evini ise film ve dizi çekimlerine kiralamak için anlaşma hazırlığında olduğu öne sürüldü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@