Aylık 482 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı! Hiç Evi Olmayana Bulunmaz TOKİ Fırsatı

TOKİ yeni konut satış ilanları yayımlandı. Türkiye geneli açık satış listesi ile 482 liradan başlayan taksitlerle, 240 ay vadeli ev sahibi olma fırsatı sunuldu!

Aylık 482 TL Taksitle 2+1 Konut Satışı! Hiç Evi Olmayana Bulunmaz TOKİ Fırsatı

Hızlı yükselişini sürdüren konut fiyatları nedeni ile dar gelirli vatandaşlar için ev sahibi olmak nerede ise imkansız hale gelirken süreçte vatandaşın en büyük umudu TOKİ olarak öne çıktı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine alındıktan sonra ağırlıklı olarak sosyal konut projeleri üretmeye başlayan TOKİ konut kredisiz, taksitle konut satışı yapması neden ile tercih ediliyor.

240 ay vadeli konut satışı yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Türkiye geneli açık listesi Ağustos 2021 duyurularını güncelledi. 100 bin sosyal konut projesi için duyurusunu henüz yayımlamayan kurum süreçte kurasız konut satışlarını ise duyuruyor.

KIRIKKALE İLİ - DELİCE İLÇESİ - KARABEKİR MAHALLESİ - 2. ETAP 394 ADET KONUT ve 12 ADET BLOK ALTI DÜKKAN TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI YAYIMLANDI!

Ağustos ayında farklı illerde yer alan çok sayıda konutu satışa çıkan TOKİ tarafından yayımlanan ilan kapsamında “Kırıkkale İli, Delice İlçesi, Karabekir Mahallesi 2. Etap 394 Adet Konut ve 12 Adet Blok Altı Dükkan İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi” projesi kapsamında üretilen Alt Gelir Konut Grubu (AGG) (2+1) Tipi 36 adet, Orta Gelir Konut Grubu (OGG) (3+1) Tipi 60 adet konut olmak üzere toplamda 96 adet konut için satış ilanı yayımlandı.

toki-satış-ilanı-15-ağustos

TOKİ KONUT PROJESİ BAŞVURURUSU ZİRAAT BANKASI ÜZERİNDEN YAPILACAK!

Yapılan satış duyurusu ile konutlar için başvuruların 16 Ağustos 2021 Pazartesi tarihi itibari ile başlayacağı açıklanırken konutların açık satış yöntemi ile satılacağı ilan edildi. Yani konutlar için satış önceliği ilk başvuru yapana ait olacak.

TOKİ konut projesi başvurusu Ziraat Bankası Delice şubesi üzerinden kabul edilecek. Projede alt gelir grubu konutları kendi, eşi ve aynı evde oturduğu çocuklarına ait konutu bulunmayan, yani ilk kez ev alacak olan kişilere satılırken borç bitene kadar konutun satışı da yasaklanacak.

toki-satış-listesi-kırıkkale-fiyatları

29 BİN TL PEŞİNAT, 482 TL AYLIK TAKSİT İLE KİRADAN UCUZ KONUT SATIŞI YAPILACAK!

TOKİ tarafından yayımlanan fiyat listesinde 2+1 alt gelir grubu konutlardan alacak olan kişiler için en düşük aylık taksit tutarı 482 lira ve en düşük konut peşinatı ise 28 bin 924 lira olarak ilan edildi.