Aylık Kaç TL Kredi Taksiti Ödersem Vakıfbank'tan 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekebilirim?

Ekonomik sıkıntılarından ihtiyaç kredisi kullanarak kurtulmak isteyenler Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının şartlarını merak ediyorlar. 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin maliyeti ne kadar?

Finans 20.11.2021 - 18:06 20.11.2021 - 18:06 Engin Uzunoğlu

Yaşanan ekonomik gelişmeler vatandaşların ihtiyaç kredisine yönelmesine neden oldu. Yükselen dolar kuru ile iğneden ipliğe her şeye zam gelirken geçimstandartlarında ciddi bir değişim meydana geldi. Bu durum da vatandaşların ek nakit kaynaklarına olan ihtiyaçlarını arttırdı. Geçim sıkıntısı karşısında ihtiyaç kredilerine sarılan vatandaşlar kendilerine en uygun maliyetleri sunan bankalardan kredi çekmeyi tercih ediyorlar. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI!

Türkiye'de ihtiyaç kredisi ve diğer kredi çeşitlerine gereksinim duyanların ilk tercihleri kamu bankaları oluyor. Vakıfbank da yoğun bir şekilde ucuz kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere ucuz kredi imkanı sağlanıyor. Çeşitli imkanlarla kullanılan bu ihtiyaç kredileri ile müşteriler ekonomik sıkıntılarına çözüm üretebiliyorlar. 

24 AY VE 36 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİLERİ 

Vakıfbank tarafından yapılan kampanya açıklamalasına göre ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere bazı vade seçenekleri sunuluyor. BDDK'nın sınırlamalarına uymak zorunda olan Vakıfbank diğer bankalarda olduğu gibi 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için azami 36 ay vade imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkması durumunda ise müşterilere en fazla 24 ay vade imkanı sağlanıyor. Bu vade süreleri herhangi bir banka tarafından  da aşılamıyor. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT MALİYET HESAPLAMASI

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredininin mali şartlarını da öğrenmek istiyorlar. Yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler ihtiyaç kredisi kullandıklarında aylık yüzde 1,61 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin ödemeleri gereken aylık kredi taksit tutarının ise 388 TL olduğu belirtildi. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 13.969 TL olduğu bildirildi.

vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması-3

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler başvuru kanallarını ve başvuru yapmak imkanlarını merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler oldukça geniş başvuru ağını kullanabiliyorlar. Dijital bankacılık gereği banka şubesine dahi gitmeden mobil uygulama ve internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvuruları alınıyor. Klasik bankacılık sistemini kullanmaya devam etmek isteyen müşteriler ise banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurularını yapabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@