Aylık Kira Geliri 500 Bin TL! Seda Sayan Emlak Zengini Çıktı

Son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlarla adından söz ettiren Seda Sayan emlak zengini çıktı. Seda Sayan'ın mal varlığı dudak uçuklattı. işte kira geliri!

Aylık Kira Geliri 500 Bin TL! Seda Sayan Emlak Zengini Çıktı

Ekranların sevilen yıldızı Seda Sayan yeni programı ile sabah kuşağında yeniden ekrana gelmeye başlarken mal varlığı ile bir kere daha gündemi salladı. Kazancını emlak yatırımları ile değerlendirmeyi tercih eden ünlüler arasında yer alan Seda Sayan'ın kira gelirinin 500 bin TL olduğu iddia edildi.

Son olarak İstanbul Sarıyer'de bulunan Büyükdere'de villa satın alan Seda Sayan tarafından yapılan bu yatırım sonrasında bir kere daha ünlü ismin emlak yatırımları manşetlere taşındı. Yeni aldığı evinin dekorasyonuna da rekor para ödeyen Seda Sayan'ın hiçbir masraftan kaçınmadığı magazin basını tarafından haber yapılmıştı.

SEDA SAYAN TAŞINIYOR! 4 MİLYON DOLARA VİLLA SATIN ALAN SEDA SAYAN EMLAK YATIRIMLARI İLE KONUŞULUYOR

Daha önce satın aldığı rezidans dairesinden yapmış olduğu paylaşımlar ile adından söz ettiren Seda Sayan koronavirüs salgını döneminde pek çok ismin yaptığı gibi bahçeli eve geçiş yaptı. 4 milyon dolar gibi bir servet ödeyerek satın aldığı villasının tadilatı ile de yakından ilgilenen Sayan'ın yeni evi için hiçbir masraftan kaçınmadığı ve kesenin ağzını açtığı söylenmişti.

Takvim Gazetesi yazarı Ufuk Özcan tarafından yapılan habere göre Sarıyer Büyükdere'de satın aldığı villanın tadilatında sona gelen ünlü ismin taşınma hazırlıklarına başladığı ve Ekim ayında yeni evine taşınacağı iddia edildi.

SEDA SAYAN'IN MAL VARLIĞI, TOPLAM SERVETİ NE KADAR, KAÇ EVİ VAR?

Yapılan haberlerde yer alan iddialara göre Seda Sayan'ın sadece İstanbul'da 30 dairesi ve dükkanı bulunuyor. Londra ve Miami'de de evleri olan Seda Sayan'ın Bodrum'da 3 villası bulunurken aylık toplam kira gelirinin ise 500 bin lira olduğu belirtiliyor.