Aylin Coşkun Evleniyor, Sevgilisi Evini, Arabasını Satıp Düğün Yapıyor!

Pop müziğin sevilen ismi Aylin Coşkun geçen sene aldığı evlilik teklifi ile büyük yankı uyandırmıştı.

EMLAK MAGAZİN 30.08.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Pop müziğin sevilen ismi Aylin Coşkun geçen sene aldığı evlilik teklifi ile büyük yankı uyandırmıştı. Bu seferde yaptığı kına gecesi ve düğün hazırlıkları ile gündemdeki yerini korumayı başarıyor. Aylin Coşkun ne zaman evlenecek, düğün tarihi ne zaman?

42 yaşındaki Aylin Coşkun 15 yıldır birlikteliklik yaşadığı sevgilisi Volkan Aslan ile evleniyor. Geçen sene beraber gittikleri Phuket Adası tatilinde evlenme teklifi alan Coşkun ile sevgilisi Aslan Nisan ayından nişanlanmıştı. Dillere Desten Kına Gecesi İçin 3 Kıyafet GiydiNisan ayında nişan töreni yapan çitfin nişan merasimleri de çok konuşulmuştu. Coşkun şimdi de kına gecesi için yapmış olduğu harcamalar ile gündeme geldi. Kına gecesi için toplam 3 kıyafet giyen Aylin Coşkun'nun kına gecesi organizasyonu Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapıldı. Coşkun'un giydiği kıyafetleri Gülşah Saraçoğlu ve Tolga Çam hazırladı. 

Mekanın Sahibi Geldi Yaptığı kına gecesi ile magazin gündemine bomba gibi düşen Coşkun “Bu sabah çok stresli uyandım. Nikâha sayılı günler kaldı. Kınaya değil, konsere gider gibi hazırlandım. Eh mekanın sahibi geldi” diyerek son günlerin polemik konusunda da giriş yaptı. Gösterişli kına gecesi organizasyonu konusunda da konuşan Aylin Coşkun "Volkan kına ve düğün yapmak için evi, arabayı sattı. Dünya kadar parası gitti. Adamın ömrünü tükettim. 15 yıl beklemişiz, değer tabii. Şov gibi bir düğünümüz olacak, festival tadında geçecek.Aylin Coşkun'un Düğünü Ne Zaman?Aylin Coşkun ve sevglisi Volkan Aslan 10 Eylül 2019 tarihinde düğün yapacak.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@