Baba Evladına Böyle Kolay Borç Vermiyor! İş Bankası Başvuranlara Hemen Anında Kredi Veriyor!

Hızlı ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında ilk sıralarda bulunan İş Bankası, Anında Kredi Kampanyası ise müşterilerine hemen nakit destek vermeyi sürdürüyor. 

Finans 26.09.2021 - 17:59 26.09.2021 - 18:06 Engin Uzunoğlu

Hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi çekmek bazı vatandaşlar için zaman zaman gereksinim haline gelebiliyor. Borçlarından dolayı oldukça sıkışan vatandaşlar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlar. Bu şekilde en önemli kredi kampanyasını ise İş Bankası düzenliyor. İş Bankası hızlı kredi kampanyası olan Anında Kredi kampanyası ile müşterilere hemen ihtiyaç kredisi veriyor. 

ANINDA KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre nakit sıkışıklığı içerisinde düşen ve bir finansman ihtiyacı hisseden müşterilere Anında Kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi veriliyor. Özel şartlarda verilen ihtiyaç kredisi ile müşteriler acil finansal sorunlarına hemen çözüm bulabiliyorlar. Peki Anında Kredi Kampanyası nedir, nasıl çekilir, yüzde kaç faiz uygulanır, şartları nelerdir? 

3 AY KREDİ ERTELEME İMKANI İLE HEMEN KREDİ

Anında Kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanmayı talep eden müşterilere bazı imkanlar da veriliyoır. Bu imkanlardan birisi de 3 ay kredi erteleme oldu. Müşteriler kredi başvurusunda bulunduklarında tamamen kendi tercihlerine göre kredi taksitlerini ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorlar. Böylelikle ilk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapılmıyor. 3 ay sonunda ise kredi taksitlerinin ödemelerine başlanıyor. 

3 ay kredi taksiti ertelemesinin bir ayrıntısı bulunuyor. Bu ertelenen süreler toplam kredi vadesinden düşürülüyor. 3 ayın faiz tutarı ise ödenecek olan ilk kredi taksitinde müşterilerden talep ediliyor. Ardından normal kredi ödemelerine aylık olarak devam ediliyor. 

AZAMİ VADE SÜRESİ NE KADAR?

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası kapsamında müşterilere 24 ay ve 36 ay olmak üzere kademeli azami vade süresi uygulanıyor. BDDK'nın son düzenlemesi ile ihtiyaç kredilerinde 50 Bin TL'ye kadar olan miktarlar için bankalar 36 ay ve 50 Bin Tlden yüksek miktarlar için ise 24 ay kredi vadesi uygulanma şartı getirildi. İş Bankası da bu kurala uyarak bu vadeleri müşterilere uyguluyor. 

KREDİ FAİZİ NE KADAR?

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler maliyetleri merak ediyorlar. Ancak bu kredi ürününde müşterilere özel kredi faizi uygulandığı için kredi maliyetleri müşterilere göre değişiyor. İş Bankası standart ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında şu anda aylık yüzde 1,60 faiz uygulanıyor. Anında Kredi için de ortalama bu faiz uygulanıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@