Babalar Gününe Özel Fırsat! Elektronik, Kuyum, Optik, Giyim ve Daha Fazlasında 100 TL'ye Varan Avantajlar!

Babalar Günü’ne az bir süre kala kampanya duyuruları peş peşe gelmeye devam ediyor. Şekerbank bu kişilere Babalara Günü’ne özel 100 TL’ye varan avantaj sağlayacak! İşte detaylar…

Finans 09.06.2022 - 14:53 09.06.2022 - 14:53

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü için geri sayım başladı. Şekerbank ise Babalar Günü özel fırsatları ile 100 TL’ye varan bonus avantajlarına devam ediyor. Babalar Günü özel alışverişlerinde geçerli olmak üzere 6 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında giyim, aksesuar, elektronik, kuyum, çiçekçi, optik ve kozmetik sektörlerinde geçerli olmak üzere, yapılacak alışverişlere özel en avantajlı olanaklar sunulması hedefleniyor. Babalar Günü özel fırsatları devam ediyor!

Şeker Bank Babalar Günü’ne Özel 100 TL Verecek!

İlgili sektörlerde geçerli olmak üzere, 06 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak tüm 250 TL ve üzeri her harcamaya özel 25 TL, toplamda ise 100 TL’ye varan bonus hediyesi sunulacak. SMS ile kampanyaya katılarak Babalar Günü’ne özel alışverişlerini yapacakların 100 TL’ye kadar bonus olanaklarından yararlanmaları sağlanacak. Bonus kullanım tarihleri ise 1 Temmuz 2022 olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanacak?

şekerbank-ihtyiaç-kredisi

Şeker Bank Şeker Bonus kapsamında Babalar Gününe özel 100 TL’ye varan bonus fırsatından yararlanmak ve ilgili sektörlerde yapılacak alışverişleri çok daha avantajlı hale getirmek için SMS ile kolayca katılım sağlanabilmektedir. Kampanyaya katılmak isteyenler, ilk harcama öncesinde BABA yazıp 7353’e SMS göndererek kampanyadan yararlanabileceklerdir. Giyimden aksesuara, kozmetikten elektroniğe kadar birçok farklı sektörde harcama yapılabilmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilmektedir. Kampanya şartlarını sağlayan herkes 100 TL’ye kadar bonus fırsatından yararlanabilecektir.  

2022 Babalar Günü Ne Zaman?

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar gününde kutlanan Babalar Günü, bu yıl 19 Haziran 2022 tarihinde kutlanacak. Babalar Günü için en güzel hediyeleri almak isteyenler ise Şeker Bonus ile birçok farklı sektörde yapacakları harcamaları ile 100 TL’ye kadar bonus kazanarak bu Babalar Gününde de fırsatlardan yararlanabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@