Babanızdan Alamayacağınız Fiyata Ziraat Bankası Satıyor! 5 Bin TL Peşin Aylık 616 TL Taksitle Bahçeli Müstakil Ev

Kelepir ev almak isteyenlere Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ile kaçırılmayacak fırsatlar sundu. Bankadan satılık müstakil bahçeli ev, köy evleri arayanlara kiranın yarı fiyatına satılık evler!

Emlak Haberleri 25.02.2022 - 18:18 25.02.2022 - 18:18 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatlarına ilaç olacak ucuz, kelepir satılık ev ilanları için beklenen duyurular Ziraat Bankası tarafından yapıldı. Özellikle de pandemi döneminde konut fiyatları büyük bir hızla yükselmiş, enflasyon rakamlarında ki yukarı yönlü hareketlilik konut fiyatlarına da yansımıştı. 

Ev fiyatlarında yaşanan yükseliş vatandaşın tekrar gayrimenkulü yatırım aracı olarak görmesine neden olurken konuta olan talepte artmıştı. Hem konut fiyatları hem de konut kredisi faiz oranları rakamlarında yaşanan yükseliş nedeni ile dar gelirli vatandaş ev alamaz hale gelmiş, orta direk için ev sahibi olmak hayal olmuştu. Devreye kamu bankaları girdi. 

YÜKSELEN KONUT FİYATLARINA DEVLET BANKASI MÜDAHALESİ! ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER SUDAN UCUZ FİYATLARA SATILIYOR 

Türkiye'nin en büyük bankası olmasının yanı sıra devlet bankası da olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için sunduğu fiyatlarla vatandaşlara çok daha ucuz fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sundu. Ziraat Bankası'ndan satılık evler için resmi internet sitesi olan Ziraat Bankası intengo üzerinden yayımlanan ilanlarda piyasa fiyatının nerede ise dörte biri fiyata ev sahibi olma fırsatı tanındı. 

ziraat bankası satılık müstakil ev ilanları-1

Resmi sitede yayımlanan en düşük satılık konut fiyatı 22 bin 500 liradan başlarken 146 m2 bahçeli müstakil ev için belirlenen satış fiyatı ise 42 bin 500 TL oldu. 

ziraat konut kredisi hesaplama-1

ZİRAAT BANKASI 5 BİN TL PEŞİNAT, AYLIK 616 TL TAKSİTLE, KİRADAN BİLE UCUZ TAKSİTLERLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNUYOR!

42 bin 500 liraya satılan bahçeli müstakil ev ilanı için alımda bulunan bir kişi isterse bu parayı peşin ödeyebileceği gibi isterse bankadan konut kredisi çekerek te ev sahibi olabiliyor. Ziraat Bankası konut kredisi peşinatı olarak yüzde 10 oranında para isterken 5 bin TL peşinat veren bir kişi kalan 37 bin 500 TL için konut kredisi çekmesi durumunda aylık 616,08 TL ödeyerek ev sahibi oluyor. 

BANKADAN, İHALEDEN VE İCRADAN EV ALMAK MANTIKLI MI, KONUT ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bankadan, icradan satılık evler sudan ucuz fiyatlarla satılırken bu konutları almak isteyen kişilerin bankaların satılık ev ilanları yayımladıkları siteler üzerinden fiyatları takip edebiliyor ve yine ilanda belirtilen teminat tutarını bankaya yatırarak teklif vermek sureti ile internet üzerinden ev sahibi olabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@