Babanızdan Bu Fiyata Alamazsınız! 36 Bin Liraya 174 Müstakil Ev, 62 Bin Liraya 160 M2 3+1 Daire, 6 Bin Liraya Arsa Tarla

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları Ocak 2022yayımlandı. Bankadan satılık bahçeli ev, satılık arsa, tarla, müstakil ev, köy evi arayanlara icradan satılık ucuz ev duyuruları yayımlandı.

Babanızdan Bu Fiyata Alamazsınız! 36 Bin Liraya 174 Müstakil Ev, 62 Bin Liraya 160 M2 3+1 Daire, 6 Bin Liraya Arsa Tarla

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları Ocak 2022 duyuruları yayımlandı. Türkiye'nin en büyük bankası olan ve devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası mülkiyeti kendisine geçen gayrimenkulleri piyasa fiyatının yarısının bile altında sayılabilecek fiyatlarla satışa sundu. Özellikle de bankadan satılık müstakil ev, bahçeli ev ve Ziraat Bankası satılık köy evi fiyatları adeta yok pahasına satışa sunuldu.

Son dönemde konut fiyatlarında yaşanan yükseli ve konut kredisi faiz oranları rakamlarının da bu yükselişe eşlik etmesi ile dar ve orta gelirli vatandaşlar ev sahibi olmakta zorlanmaya başlanmıştı. Ucuz ev arayan vatandaşlar cüzdanları ile vicdanları arasında sıkışırken eskiden ahlı mal olduğu gerekçesi ile vatandaşın uzak durmayı tercih ettiği icradan satılık evler için talep artmaya başladı.

BANKADAN, İCRADAN SATILIK BAHÇELİ EV! ZİRAAT BANKASI KÖY EVİ SATIŞ İLANLARI YAYIMLANDI!

İcralık ev ilanları arasında fiyatlarının düşük olması nedeni ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası Ocak ayının beklenen yeni ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Ziraat Bankası Gayrimenkul satış duyuruları için başvurular başladı. Özellikle de satılık müstakil ev ilanları piyasa fiyatının dörtte biri fiyatları ile dikkat çekti.

ziraat bankası müstakil ev ilanları 4 ocak

Yayımlanan ilanlar kapsamında Konya Taşkent ilçesinde yer alan 174 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil ev için belirlenen satış fiyatı 36 bin TL olarak ilan edildi. Yine Konya'nın Hadim ilçesinde yer alan 146 m2 müstakil bahçeli köy evi için belirlenen satış fiyatı 42 bin 500 TL olurken Kahramanmaraş Elbistan'da yer alan 107 m2 bahçeli ev için ise yine aynı fiyatla satış ilanı yayımlandı.

ziraat bankası satılık apartman dairesi 4 ocak

ZİRAAT BANKASI SATILIK DAİRE İLANLARI: 160 M2 EN ÜST 3+1 DAİRE 62 BİN TL!

Bankadan satılık apartman dairesi almak isteyenler için Ziraat Bankası çok sayıda satılık apartman dairesi fırsatı da sunarken Mardin'in Kızıltepe ilçesine yer alan en üst kat 160 m2 büyüklükteki apartman dairesi için fiyat 62 bin TL oldu.

ziraat bankası satılık tarla arsa ilanları

BANKADAN SATILIK ARSA TARLA İLANLARI! ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI KAÇ TL?

Ziraat Bankası satılık tarla ilanları ve arsa ilanları için de fiyatlar son derece düşük seviyelerde yer alırken 2 bin m2 büyüklüğe sahip olan tarla için belirlenen satış fiyatı 6 bin TL, bir başka arsa için belirlenen satış fiyatı ise 5 bin TL oldu.

SONRAKİ HABER