Bade İşçil Fenomenleri Hedef Aldı! Onların Hepsi Balon

Bade İşçil fenomenlerin gösterdikleri gibi bir hayat yaşamadıklarını söyledi. Hepsi balon ve bir süre sonra patlayacak açıklamalarını yaptı.

EMLAK MAGAZİN 06.05.2019 - 11:59 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Bade İşçil fenomenlerin gösterdikleri gibi bir hayat yaşamadıklarını söyledi. Hepsi balon ve bir süre sonra patlayacak açıklamalarını yaptı.

Güzel oyuncu Bade İşçil önceki gün Nişantaşı'nda görüldü ve sosyal medya fenomenleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.Oyuncu sosyal medyanın teşhir alanı olduğuna vurgu yaparak birçok sosyal medya fenomeninin aslında balon olduğunu söyledi. İşçil’in hedefinde dizi ve filmlerde rol alan sosyal medya fenomenleri vardı.Bade İşçil'in birçoğunun kısa süre içerisinde balon gibi patlayacağını ve önemli olanın dizi ve filmlerde oynamak olmadığını tam aksine olduğu yerde kalabilmek olduğunu söyledi.Sosyal medyada tamamen yalanlar üzerine kurulu diyen Bade İşçil “sosyal medya fenomenlerinin birçoğu iyi giyiniyor ve videolarında iyi yerlerde geziyorlar.  Ancak durum bunlarla sınırlı değil. Tamamen insanları kandırmaya ve yanıltmaya yönelik işler yapılıyor. Bu yüzden de onları doğru bulmuyorum. Ayrıca sosyal medyada paylaşılan yeme içme görüntülerinde Türk ahlaki duygularına ait olmadığını düşünüyorum.Hayatları afişe etmek ya da yediği içtiğini paylaşmak sosyal medya üzerinden son derece normal bir olaymış gibi gözükse de hiç bize uygun bir olay değil.”

 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@