Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı Fark Etmiyor! Halkbank Kimliğiyle Gelen Emeklilere Anında 750 TL Nakit Para Ödemesi Yapıyor

Emekliler yükselen enflasyon rakamları ve zam yağmuru altında geçim derdi düşerken Halkbank emeklilere 750 liraya varan promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Emekli promosyon 2022 ne kadar?

Finans 11.05.2022 - 13:19 11.05.2022 - 13:19 Gülcan Özer

Emeklilerin geçim dertleri enflasyon ve zam yağmuru ile beraber daha da artarken süreçte emeklilere ödenen yardım, destek ve promosyon tutarları yakın takip altına alındı. Emekliler geçinmek için artık ek gelirlere ihtiyaç duyarken promosyon ödemesi bu konuda en çok araştırılan konuların başında yer alıyor. Bilindiği üzere maaşlarını 3 sene boyunca aynı bankadan alma sözü veren emeklilere bankalar promosyon adı altında ek ödeme yapıyorlar. 

3 senelik sürenin dolmasının ardından emekliler yeniden promosyon ödemesi almaya hak kazanırken isteyen emekli süre bitince maaşını başka bankaya taşıyabileceği gibi yeni promosyon ödemesi alarak aynı bankada hesabını tutmaya devam edebiliyor. Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer almasının yanı sıra kamu bankası olması ile de dikkat çeken Halkbank bu konuda en çok araştırılan bankalar arasında bulunuyor. 

HALKBANK EMEKLİ PROMOSYONU 2022 NE KADAR?

Emekliye maaş promosyonu ödemesi konusunda ne yazık ki kamu bankaları özel bankaların oldukça gerisinde yer alıyor. Devlet bankaları sıralamasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank maaş promosyonu ödemesi konusunda aynı rakamı uyguluyor. 

halkbank emekli promosynou 2022

Halkbank emekli maaş promosyonu olarak emekli maaşı 1.500 TL altında olan emeklilere 500 TL promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaşı bin 500 TL ile 2 bin 500 TL arasında olan emekliler ise promosyon ödemesi olarak bankadan 625 TL ödeme alıyorlar. Emekli maaşı 2 bin 500 TL üzerinde olan emekliler için ise Halkbank en yüksek maaş promosyonu ödemesi olarak 750 TL yatırırken bu tutar özel bankalarda 2 bin 750 liraya kadar çıkabiliyor. 

emekli-promosyonu

HALKBANK MAAŞ TAŞIMA, PROMOSYON BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halk Bankası emekli promosyon ödemeleri kampanyası kapsamında 750 TL nakit para ödülü kazanmak isteyen emeklilerin sadece kimlik belgesi ile en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmeleri yeterli oluyor. Yine Halkbank Bank24 ATM'si 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattı telefon numarası ve Halkbank internet şubesi üzerinden de emekli maaşı taşıma ve promosyon başvurusu yapılabiliyor. Başvurusu onaylanan emekliler maaşlarına göre değişen tutarlarda belirlenmek üzere 750 TL nakit para ödemesi alabilecekler. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@