Bağcılar Konut Projeleri 'Damga Metro Göztepe'

Bağcılar konut projeleri arasında yer alan Damga Metro Göztepe projesi için ön talepler toplanmaya başlandı.

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 26.07.2017 - 10:30 15.07.2021 - 00:22 Emlak 365

Bağcılar konut projeleri arasında yer alan Damga Metro Göztepe projesi için ön talepler toplanmaya başlandı.

Damga konut yapı tarafından üretilen yeni konut projesinde ön talep kampanyasına özel olarak son derece özel fiyatlar sunuluyor. Talep toplama dönemine özel olarak metrekare fiyatları 4 bin 750 lira seviyesine çekiliyor.



Damga Metro Göztepe Nerede?


İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alan Damga Metro Göztepe İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Projenin en dikkat çekici özelliği ise İstanbul Mecidiyeköy metrosu aktarma istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor. Feza Park evler Metro Göztepe projesinde 40 bin metrekarelik dev bir toplam inşaat alanı kullanılıyor. "Yeni nesil hayata davet ediyoruz" sloganı ile satışa sunulan Damga Metro Göztepe projesinde 3+1 daire tipine sahip olan 273 adet konutun satışı gerçekleştiriliyor.



Sosyal İmkanlar Büyülüyor 


Konutların yanı sıra dükkan seçeneklerinin de sunulduğu Damga Metro Göztepe sosyal imkanları ile de huzurlu ve konforlu bir ortamda yaşamak isteyen kişilere hitap ediyor. 2019 yılının Haziran ayında teslimatların başlayacağı projede spor tesislerinin yanı sıra spor salonu, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, hamam, sauna, süs havuzları ve kamelyalar gibi pek çok özellik bulunuyor. Projenin yüzde 65 gibi büyük bir bölümü yeşil alan olarak ayrılırken özellikle de uzun yürüyüş yolları büyük beğeni topluyor.


Kendisine özgü olan mimari yapısı ile de yaşanılacak huzur dolu bir yuva seçeneği sunan projeden yararlanmak isteyen kişilere dilerlerse sadece yüzde 20 peşinat ödeyerek ev sahibi olma fırsatı da sunuluyor. Kalan tutar için ise isteyen kişilere yönelik olarak vade farksız 30 ay vadeli konut kredisi kullandırılıyor. Mahmutbey - Mecidiyeköy metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan proje 3. Havalimanı projesi, TEM ve Basın Ekspres gibi kritik noktalar ada oldukça yakın konumda bulunuyor. Hem sosyal olanakları hem de sahip olduğu özel konumlar sayesinde oldukça cazip bir proje olan Damga Metro Göztepe projesi için fiyatlar da şu an oldukça iyi bir seviyede bulunuyor. Yatırımlık konut projesi arayan kişilere hitap eden projede farklı metrekarelere sahip olan 3+1 daire seçenekleri satılıyor.




 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@