Bahar Döneminde Araç Alacaklara Müjde! 3 Ay Erteleme Seçeneği ile Faizsiz Taşıt Finansmanı Duyuruldu!

Otomobil sahibi olmak isteyenler için Mayıs ayı son fırsat olabilir. Fiyatlar daha da artmadan araç almak isteyenlere Türkiye Finans’tan düşük kâr oranı ile faizsiz finansman verilecek! İşte detaylar…

Finans 24.05.2022 - 12:45 24.05.2022 - 12:52

Otomobil piyasalarında önümüzdeki dönem için yüzde 20’lere varan yeni bir zam beklentisi oluşmuş durumda. Mayıs ayında avantajlı kampanyalar sayesinde araç satın almak için son fırsatlar sunulmaya başladı. Katılım bankacılığı alanında faizsiz finansman seçenekleri ile hizmet veren Türkiye Finans, faizsiz finansman seçenekleri ile 3 aya kadar ertelemeli taşıt kredisi fırsatını sunuyor.

3 Ay Ertelemeli Taşıt Finansmanı Duyuruldu!

Türkiye Finans Katılım Bankası, bahar döneminde araç sahibi olmak isteyenlere 3 aya kadar ertelemeli taşıt finansmanı sunuyor. Sıfır km veya ikinci el araç alımları için geçerli olacak kampanya kapsamında, düşük kâr oranları üzerinden faizsiz olarak araç kredisi verilecek. 48 aya kadar vade seçeneklerinin de yer verildiği kredi kapsamında, 3 aya varan ödemesiz dönem fırsatı birçok kişi için avantaj sağlıyor.

Türkiye Finans’tan Düşük Kâr Oranları ile Taşıt Kredisi!

Faizsiz-Bankadan-Emeklilere-Ödeme!-Türkiye-Finans,-Emekli-Müşterilerine-750-TL'ye-Kadar-İadesiz-Ödenecek

Bahar Dönemi Araç Finansmanı kampanyası, ister 0 km ister 2. el araç sahibi olmak isteyenlerin 31 Mayıs 2022 tarihine kadar yararlanabilecekleri en uygun taşıt kredisi fırsatını sunuyor. Hızlı Finansman bayisi otomobil satış noktalarından dakikalar içinde Türkiye Finans’ın ayrıcalıklı finansmanlarına ulaşma fırsatı da sunuluyor. 48 ay vadeli ve yüzde 1,89’dan başlayan avantajlı kâr oranları ile araç sahibi olmak isteyenler için en uygun ödeme planları hazırlanıyor.

İkinci El Araç Alımlarında Da Kullanılabilecek!

Türkiye Finans Katılım Bankası Bahar Dönemi Araç Finansmanı ile 7 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için de finansman kullandırmaktadır. Sıfır km ve ikinci el araç sahibi olmak isteyenler için avantajlı oranlara yer veren Türkiye Finans, uygun geri ödeme planları da sunuyor. 50.000 TL taşıt finansmanı için 48 ay için yapılan örnek hesaplamaya göre, aylık 1.720 TL taksit tutarı ile kredi kullanılabilmektedir. 31 Mayıs’a kadar kampanyaya başvurular devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@