Bakan Açıkladı Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Hasta Kabulüne Başladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesi için hasta kabullerine bugün itibari ile başlandığını duyurdu. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açıldı!

GÜNDEM 13.02.2019 - 11:49 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesi için hasta kabullerine bugün itibari ile başlandığını duyurdu. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi açıldı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ankara Bilkent Şehir Hastanesi için hasta kabullerine bugün itibari ile başlandığını açıkladı. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Açıldı!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yapmış olduğu açıklama ile “Ankara Şehir Hastanesi'nde hasta kabulüne bugün itibariyle başlandı” dedi.Ankara Şehir Hastanesine Taşınacak Hastaneler Hangileri?Ankara Eğitim Araştırma taşınacak mı soruları sonunda yanıt buldu ve 8 Şubat 2019 tarihinde Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi'ne taşındı. Ardından 11 Şubat 2019 tarihinde bir diğer Ankara Hastanesi olan Yüksek İhtisas Hastanesi de taşınma kapsmına alındı ve eski hastane binası hizmete kapandı. Bunların yanı sıra Ankara Bilken Şehir Hastanesine taşınacak olan hastaneler arasında sırası ile şu hastaneler yer alıyor...Numune Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Dışkapı Çocuk Sağlığı Hemotoloji Hastanesi, Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastaneleri’nin bazı bölümleri yer alıyor. Ankara Şehir Hastanesi (Ankara Bilkent Şehir Hastanesi) Nerede?Ankara Bilkent Şehir Hastanesi adresi Üniversiteler Mh., 1604. Cd. No:9, 06800 Çankaya/Ankara olarak açıklandı. Ankara Şehir Hastanesine ulaşım, Tarım Bakanlığı metro istasyonundan hareket eden ring otobüsleri ile de sağlanabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@