Bakan Albayrak Uyardı, Bankalar Faiz İndirdi! 0.94 İhtiyaç, 0.95 Taşıt, 0.79 ve 0.89 Konut Kredisi Fırsatı Geldi

Bankaların kredi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken Merkez Bankası tarafından alınan faiz indirim kararı ve Bakan Albayrak tarafından yapılan çağrının ardından bankalar bir kere daha faiz indirdi.

KONUT KREDİSİ 21.01.2020 - 18:00 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Bankaların kredi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken Merkez Bankası tarafından alınan faiz indirim kararı ve Bakan Albayrak tarafından yapılan çağrının ardından bankalar bir kere daha faiz indirdi. Ev almak isteyenlere 0.84 ve 0.79, araba almak isteyenlere 0.95 ve nakit paraya ihtiyacı olanlar da 0.94 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi müjdeleri geldi. Detaylar haberimizde...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından dün bankalara yapılan faiz uyarısı sonrasında özel bankalardan yeni kredi indirim atağı geldi. QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ İNDİRİMİ HABERİ! Banka tarafından yapılan yeni güncelleme ile ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99 seviyesinden yüzde 0.95 seviyesine çekildi. Banka hoşgeldin faizi olarak duyurduğu oranı ilk kez Finansbank şubelerinden kredi çekmek isteyen kişiere başlangıç seviyesi olarak uygulayacak. 

Söz konusu oran ile beraber 60 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 346,54 liraya gerilemiş oldu. 

Bankaların kredi indirimlerinden anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?Banka ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da güncelledi. Yapılan güncelleme ile ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı başlangıç seviyesi yüzde 0.94 oldu. Banka tarafından yapılan açıklamada "%0,94 faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü müşteriler sigortalı tekliflerde tüm vadelerde yararlanır. Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %0,94 ile %2,59 arasındadır, müşterilerimizin ödeme performansına göre değişiklik gösterir" ifadelerine yer verildi. 

EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKA TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI OLDU! Taşıt kredisi paketleri incelendiğinde de en uygun taşıt finansmanı desteği veren bankanın Türkiye Finans bankası olduğu görülüyor. 60 ay vadeli araç kredisi veren bankalar arasında yer alan banka 31 Mart 2020 tarihine kadar bu oran ile taşıt finansmanı desteği sağlayacak. 

Faiz Oranlarını Takip Etmek, Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>>KATILMAK İÇİN TIKLAEN UYGUN KONUT KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİŞu anda en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 0.49 olarak devlet bankaları tarafından uygulanıyor. Ancak söz konusu oran sadece TOKİ 100 bin sosyal konut projesinden ev alan kişiler için uygulanacak. 

Anlaşmalı konut projeleri için en uygun oran 0.75 faiz oranı ile Türkiye Finans ve Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından uygulanıyor. 

Sıfır konutlar için ise kamu bankaları tarafından şu anda en düşük kredi oranı 0.79 faiz oranı ile veriliyor. 

İkinci el konutlar için ise en uygun kredi oranı şu anda Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yüzde 0.89 faiz oranı ile veriliyor. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@