Bakan Albayrak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 0.79 Konut Kredisi Müjdesi Verdi!

Uzun süredir beklenen konut kredisi müjdesi sonunda geldi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından uygulanan konut kredisi faiz oranının yüzde 0.99 seviyesinden yüzde 0.79 seviyesine çekileceğini duyurdu. Detaylar haberimizde.. .

KONUT KREDİSİ 27.12.2019 - 12:20 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

Uzun süredir beklenen konut kredisi müjdesi sonunda geldi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından uygulanan konut kredisi faiz oranının yüzde 0.99 seviyesinden yüzde 0.79 seviyesine çekileceğini duyurdu. Detaylar haberimizde.. .

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Kamu bankaları sıfır konutta faizi 0.79'a indiriyor" dedi.EMLAK365.COM DUYURMUŞTU Sizlere sık sık duyurmuş olduğumuz gibi kamu bankaları tarafından beklenen konut kredisi faiz indirimi müjdesi geldi. Vatandaşın sesi olmaya devam eden sitemizin duyurduğu gibi konut kredisi faiz oranı devlet bankalarında 0.79 oldu. ZİRAAT BANKASI, HALKBANK VE VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! 3 kamu bankasında da ihtiyaç kredisi faiz oranı en düşük yüzde 1.05 seviyesine çekildi. En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı özel bankalarda yüzde 0.95 seviyesinden başlayan oranlarla uygulanırken söz konusu oranın kredi notuna göre belirlenmesi nedeni ile Ziraat Bankası öne çıkıyor. ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI  2019Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel tüketici kredisi faiz oranı yüzde 1.05 seviyesine çekildi. Yine emeklilere özel ihtiyaç kredisi faiz oranı da yüzde 1,05 olarak uygulanırken diğer kişiler için ise söz konusu oran yüzde 1.12 olarak belirlendi. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI 2019Halkbank hızlı kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.15 olarak güncellendi. Halkbank maaş müşterisine özel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.05 olurken özel sektör çalışanları için ise söz konusu oran yüzde 1.11 olarak belirlendi. 

Bankaların kredi indirimlerinden anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZVAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAZİ ORANI 2019Kamu bankaları içerisinde en yüksek ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan banka Vakıfbank oldu. Vakıfbank normal kredi başvuruları için faiz oranını yine 1.85 olarak revize etti ve değişikliğe gitmedi. Diğer kredi türleri için ise yüzde 1.05 oranını uygulamaya başladı. Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1.85İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1.05Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi (Malik Aynı) % 1.05Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi (Malik Farklı) % 1.05Vakıfbank Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi % 1.05Vakıfbank Taşıt Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi %  1.05Vakıfbank Bireysel İşyeri İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi % 1.05Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>>KATILMAK İÇİN TIKLA

KAMU BANKALARINDA TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! İhtiyaç kredisi faiz oranları düşerken bir indirim haberi de taşıt kredisi paketlerinde geldi. Araba almak isteyen kişiler için en uygun taşıt kredisi faiz oranı devlet bankalarında yüzde 1.02 seviyesine çekilirken söz konusu oran kaskosu kredi çekilen şubeden yapılan araçlar için uygulanacak. Kasko yaptırmayan kişiler için ise taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,04 olarak uygulanacak. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@