Bakan Kurum 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışmasını Kazananlara Ödüllerini Verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum şehirleri denetlemek, sorunları yerinde gözlemlemek ve yerinde çözüm üretmek adına gerçekleştirdiği şehir gezilerine devam ediyor.

Bakan Kurum 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışmasını Kazananlara Ödüllerini Verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum şehirleri denetlemek, sorunları yerinde gözlemlemek ve yerinde çözüm üretmek adına gerçekleştirdiği şehir gezilerine devam ediyor. Bakan Kurum'un bugünkü durağı Konya oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Konya gezisi kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışması Ödül Töreni’ne katıldı.Törende konuşma yapan Bakan Kurum, Yemen'de yaşanan insanlık ayıbına dikkat çekerek tüm vatandaşları Yemen'de yaşanan açlık sorununa çözüm için yardımda bulunmaya davet etti.Bakan Murat Kurum "Baba Ocağı Konya'dayız"Kendisi'de aslen Konya'lı olan Bakan Murat Kurum twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Konya gezisini duyurdu.Bakan Kurum 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışmasını Kazananlara Ödüllerini Verdi - Resim 1Bakan Kurum gezisi kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışması Ödül Törenine katıldı ve burada dereceye giren kişilere ödüllerini verdi.Bakan Kurum ödül töreninin ardından paylaştığı tweet ile "Geleneksel sanatlarımız kadim medeniyetimizin birer mührü… Konya Büyükşehir Belediyesi 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışması’nda dereceye giren sanatkarlarımızı tebrik ediyorum" paylaşımında bulundu.Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"