Bakan Kurum Açıkladı "Çamlıca Camii Ne Zaman Açılacak?"

Bakan Murat Kurum Pazar günü dahi yoğun mesaisine devam ediyor. Bakan Kurum bugün Nakkaştepe Millet Bahçesi ve Çamlıca Camii projesini denetledi.

Emlak Haberleri 13.01.2019 - 19:46 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Bakan Murat Kurum Pazar günü dahi yoğun mesaisine devam ediyor. Bakan Kurum bugün Nakkaştepe Millet Bahçesi ve Çamlıca Camii projesini denetledi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bugün önce Nakkaştepe Millet Bahçesi 'ni ziyaret etti ve burada vatandaşlarla sohbet etti. Ardından da yapımında sona gelinen ve açılış için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programına uygun bir tarih belirlenmesi beklenen Çamlıca Camii projesini ziyaret etti. Bakan Kurum "Çamlıca Camii Çok Yakında Açılacak" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda "İstanbul’un yeni simgelerinden biri olacak Çamlıca Camii’ni inceledik. 7 gün 24 saat İstanbul'a hizmet verecek camimiz, dönemin bir mührü olarak gelecek nesillere aktarılacak.Camimizi, projenin hamisi Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle çok yakında ibadete açacağız inşallah" diyerek projenin açılışını çok yakında yapacaklarının müjdesini vermiş oldu. Hatırlanacağı üzere camii için ilk olarak geride bıraktığımız Kadir Gecesi için açılışının yapılacağı duyurulmuş sonrasında ise hazırlıkların yetişmeyeceği gerekçesi ile bu tarih ertelenmişti. 

Ardından Bakan Murat Kurum Nakkaştepe Millet Bahçesi 'ni ziyaret ederek burada vatandaşlarla sohbet etti. 

Bakan Murat Kurum'un son ziyaret yeri ise Üsküdar Nevmekan Sahil Millet Kıraathanesi oldu. Burada da gençlerle sohbet eden Bakan Kurum "Üsküdar Nevmekan Sahil Millet Kıraathanesi’ni ziyaret ettik. Final sınavlarına burada çalışarak hazırlanan gençlerimize başarılar diledik. Gençlerimizin okuyarak, araştırarak yetişmesi adına Millet Kıraathanelerimizin sayısını artıracağız" tweeti ile bu ziyaretini duyurdu. 

Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@