Bakan Kurum Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası İnşaatını Denetledi!

Türkiye'nin dört bir yanını ziyaret ederek şehirlerde denetimlerde bulunmaya devam eden Bakan Murat Kurum Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası’nın inşaatını denetledi.

Emlak Haberleri 09.01.2019 - 13:51 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Türkiye'nin dört bir yanını ziyaret ederek şehirlerde denetimlerde bulunmaya devam eden Bakan Murat Kurum Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası’nın inşaatını denetledi.

İnşaatı tüm hızı ile devam eden Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası inşaatının bugün önemli konukları vardı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit'le beraber inşaatına devam edilen Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası şantiyesini ziyaret etti ve denetimlerde bulundu. Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası İnşaatı Devam Ediyor! Bakanımız Murat Kurum, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit'le Bakanlığımızca yapımı gerçekleştirilen yeni Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası’nın inşaatını inceledi. 10 bloktan oluşan proje, kültürümüzü yansıtan mimarisi, enerji verimli ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'da ziyareti hakkında sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak " Altı farklı binada hizmet veren yüksek yargı faaliyetlerinin tek alanda toplanması amacıyla; Bakanlığımızca İncek Bulvarı’nda yapımı gerçekleştirilen yeni Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası inşaatında Yargıtay Başkanımız Sayın İsmail Rüştü Cirit ile birlikte inceleme yaptık.Tamamen yerli malzemeler kullanarak inşa ettiğimiz 10 bloktan oluşan projemiz; kültürümüzü yansıtan mimarisi, enerji verimli ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkıyor" diyerek yapmış olduğu denetim ile alakalı görüşlerini paylaştı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@