Bakan Murat Kurum Balıkesir'de

İl denetimleri kapsamında gezilerine devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bugün Balıkesir ziyaretine başladı.

Emlak Haberleri 12.01.2019 - 10:30 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

İl denetimleri kapsamında gezilerine devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bugün Balıkesir ziyaretine başladı. Detaylar haberimizde...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum paylaşmış olduğu "#Balıkesir'deyiz... Valiliğimizde, şehrimize değer katacak, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artıracak çalışmaları, şehrimizin ihtiyaçlarını değerlendiriyoruz." tweeti ile Balıkesir ziyaretine başladığını duyurdu. Murat Kurum "Şehrimizin İhtiyaçlarını Değerlendireceğiz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Türkiye'yi adım adım gezmeye devam ediyor. Bakan Murat Kurum il gezileri kapsamında bugünkü programını Balıkesir'e ayırdı. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sitesinden atılan tweet ile gezi haberi duyuruldu. Bakanlık "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Balıkesir’de. Şehirdeki ilk ziyaretini Balıkesir Valiliğine yapan Bakanımız Murat Kurum, burada gerçekleştireceği toplantıların ardından şehirde incelemeler yapacak." açıklamasını yaptı. 

Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@