Bakan Murat Kurum Memleketi Konya'da!

İl gezileri kapsamında Türkiyeyi dolaşmaya devam eden Murat Kurum bugün memleketi Konya ziyaretine başladı! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum il gezileri kapsamında şehirleri gezerek yaşanan sorunları yerinde tespit ederek uygun çözümler üretmeye ve bakanlığın üstlendiği projeleri yerinde denetlemeye devam ediyor.

EMLAK HABERLERİ 24.02.2019 - 13:30 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

İl gezileri kapsamında Türkiyeyi dolaşmaya devam eden Murat Kurum bugün memleketi Konya ziyaretine başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum il gezileri kapsamında şehirleri gezerek yaşanan sorunları yerinde tespit ederek uygun çözümler üretmeye ve bakanlığın üstlendiği projeleri yerinde denetlemeye devam ediyor. Bugün il gezileri kapsamında kendi memleketi olan Konya'yı ziyaret eden Bakan Kurum ilk olarak AK Parti Konya Seçim Koordinayson Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Kurum Konya Ziyaretine Başladı! Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Bakan Kurum yaptığı paylaşımlar ile Konya ziyaretini duyurdu. Medeniyetler diyarı Kadim Konya’dayız. Programımıza AK Parti Konya Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışıyla başladık. Hayırlı uğurlu olsun.

Konya denince akla Mevlana, Mevlana denince de “gönül” gelir. 31 Mart'ta gönül belediyeciliğini bir kez daha şehrimizde hakim kılacağız. Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Uğur İbrahim Altay'a başarılar diliyorum.

Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@