Bakan Turhan'dan Hızlı Tren Açıklaması "Haftaya Hizmet Vermeye Başlayacak"

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Mudurnu bölgesini ziyaret ederek hem esnaflarla buluştu hem de ulaştırma projeleri hakkında bilgi verdi.

Emlak Haberleri 08.03.2019 - 12:19 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Mudurnu bölgesini ziyaret ederek hem esnaflarla buluştu hem de ulaştırma projeleri hakkında bilgi verdi.

Mudurnu ilçesini ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, hem esnafı ziyaret etti hem de vatandaşlarla sohbet etti. Turhan yapmış olduğu açıklamalarda hem vatandaşların sorularını yanıtladı hem de bakanlığının üstlenmiş olduğu projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Hızlı Tren Halkalı'ya Kadar Hizmet Verecek! Bakan Turhan hızlı tren seferleri hakkında da bilgilendirmede bulundu ve "Hızlı tren; ülkemize, insanlarımıza, bu coğrafyada hizmet veriyor. Ankara-İstanbul, Konya-İstanbul, inşallah önümüzdeki haftadan sonra da Marmaray'daki boğaz geçişiyle Halkalı'ya kadar hizmet verecek" açıklamasında bulundu. Taşkesti beldesi Bülent Ecevit Parkı'nda toplanan kalabalığa hitap eden Bakan Turhan "Hızlı tren; ülkemize, insanlarımıza, bu coğrafyada hizmet veriyor. Ankara-İstanbul, Konya-İstanbul, inşallah önümüzdeki haftadan sonra da Marmaray'daki boğaz geçişiyle Halkalı'ya kadar hizmet verecek. Hava yolunu da halkın yolu haline getirdik. Artık ülkede uçağa binmek isteyip de binemeyen kimse yok" diyerek ulaşımdaki başarılarını dile getirdi. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@